SE K850 (Sofia)

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

ma neka obrise tamo u hardware/ device manager pa neka prvo prikaci telefon, pa neka onda ide tamo wiew/show hidden devices, pa neka samo klikne na telefon i uninstall :). Posle instalira drajvere i onda opet kazem, upali program pa onda C ili 2+5 :)
KISS ME I AM 93

Fantom31
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Sub, 13. Sep 2008. 20:04
:: GT-N7100

Post od Fantom31 »

Da li za k850 postoji neka aplikacija kao sto ja za nokiu nAlertMe? To je kao neka vrsta alarma, a radi na pokret.

Fantom31
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Sub, 13. Sep 2008. 20:04
:: GT-N7100

Post od Fantom31 »

da li neko moze da mi okaci gde mogu da skinem r1fa036 ili r1fa037 za k850??? I da li taj softver moze da se koristi u Srbiji posto sam na netu nasao da je samo za Australiju.

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

Jel moze neko da mi postavi link za dobar point & shoot camera driver???PLEASE! Koristim trenutno onaj best pic 6.0,ali su bele povrsine ili slova ili bilo koji beli deo na predmetu koji slikam isuvise prejaki i ne moze se razaznati sta je to uopste,ne daj boze da slikam nebo ili neku belu fasadu! :)
A Pokusao sam i sa strongovim v1.4beta2 slike mutne,zabaguje mi kamera cesto,macro mode ne radi....ali su boje ok....Jel da vracam na fabicki onaj3.7 ili sta?Malo mi je glupo ne iskoristiti potencijal aparata,Unapred hvala!
:roll:

Brajko85
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sub, 29. Mar 2008. 07:03

Post od Brajko85 »

Evo ti ovi, ja ih koristim, to je neka prerada best pic color i za sad su po meni najbolji.

http://www.speedyshare.com/504111556.html

A evo ti link da vidis slike sa ovim drajverima

http://rapidshare.com/files/217700733/best_pic_6.1.rar

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

E ovo je super!Ono sto sam ja imao je golo da ne kazem sta!Hvala ti puno i fotke su barem po mom ukusu realnih boja!Oni bestpic 6.0 je isuvise osvetljavao face ljudima,slikam neko drustvo a ono ne mozes da prepoznas nikoga,a strong 1.4beta2 nije mogao ni da se koristi!Realno gledano!Za sada sam zadovoljan sto mogu uopste normalno kameru da koristim!Hvala jos jednom! 8)

Brajko85
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sub, 29. Mar 2008. 07:03

Post od Brajko85 »

zokowmali, Imam jos neke, samo pise verzija 1.1 ali nisam ih probao, pa da ih ne postavljam bezveze...Ali i ovi sto sam ti postavio hoce ponekad da zeza sa onim "aplication error" ili kako vec, ali ne mora da se resetuje fon, samo otvoris ponovo kameru i trebalo bi da radi, bar tako je kod mene...

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

Meni niti baguje,niti izbacuje taj "aplication error",sljaka kao sat,bas sam sad isao i slikao,sve radi perfektno,zapravo ni telefon mi se nikada nije restartovao,od kako sam ga kupio,izgleda da sam naleteo na OK aparat,posto vidim da se kod vecine baguje,pa hoce po neki put da se restartuje.Ja sam izgleda imao srece sto se kupovine tice,a po tastaturi vidim da je iz Rusije...a sto se kamera drivera tice,ovaj extra radi!Jos jednom hvala do neba za ovu pomoc!

bobat
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 26. Jul 2005. 17:30

Post od bobat »

Evo kod mene opet isto sranje,BROD po drugi put,ladno zakucao i na 035 firmware-u :x Jel moze neko da ostavi link za neki firmware,da probam da ga fleshnem preko A2?

Brajko85
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sub, 29. Mar 2008. 07:03

Post od Brajko85 »

Evo jos neki drajveri, ovi mi se cine bolji od onih bestpic (cak nema ni ono seckanje kamere pri smanjenoj svetlosti).

http://www.speedyshare.com/977154386.html

alexa88
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 08. Apr 2009. 23:21
Lokacija: Valjevo
Kontakt:

Post od alexa88 »

imam problema sa k850, pokusao sam da ga upalim i samo mi se tastatura upalila a i sijalo je na kameri ,ali telefon nece da se ukljuci.

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

alexa88, "dobio" si BROD, tako da ćeš morati da flešuješ telefon! :wink:
Kako da to uradis, možeš videti >>OVDE<<
Ako imaš jos nekih pitanja, samo reci! ;)

alexa88
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 08. Apr 2009. 23:21
Lokacija: Valjevo
Kontakt:

Post od alexa88 »

Uradio sam flesovanje za k850,upali se ali nece da rade senzori.Ne znam sta je a pre mu se nije ovo desavalo ,znaci sad malo radi pa posle nece da radi>Zna li neko sta da uradim ili su se pokvarili, i koliko kostalu senzori za k850i?Unapred hvala

bobat
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 26. Jul 2005. 17:30

Post od bobat »

Alexa88,gde si nashao fajlove za fleshovanje,ne mogu da nadjem nigde na netu?Ne znam shta je sa senzorima,deshava se nekad kad su zaprljani ili se pokvase,ali tebi je mozda i zbog fleshovanja...

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

alexa88, skoro sam siguran da je problem do senzora! :smutny:
Potpuno isto se i meni dešavalo kada su mi crkavali senzori. Malo su radili, pa onda nisu radili uopšte, pa opet prorade, i sve tako, dok mi na kraju nisu potpuno crkli! :dry:
E sad, koliko košta popravka stvarno ne znam, to ćeš morati da se raspitaš po servisima, jer je meni telefon još bio pod garancijom kada su mi crklli tako da su mi odradili to za dz! :roll: :wink:

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

@Brajko85, ovo sam nasao,i ne izgleda mi lose,probaj pa vidi,nekako mi isuvise jak xenon!


http://www.speedyshare.com/221632122.html

alexa88
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 08. Apr 2009. 23:21
Lokacija: Valjevo
Kontakt:

Post od alexa88 »

Zna li neko da to nije mozda zbog flesovanja jer sam ja uzeo fajl sa foruma za flesovanje se telefona i tamo ima jedan ,a da mi ne rade senzori mozda zbog toga sto mi je telefon sa o2 i da li mi mozda trebaju fajlovi za flesovanje za o2 i bio bih jako zahvalan da neko postavi link za to.Unapred hvala

bobat
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 26. Jul 2005. 17:30

Post od bobat »

Daj mclaren,postavi neke fajlove za fleshovanje.. .

Brajko85
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sub, 29. Mar 2008. 07:03

Post od Brajko85 »


McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

alexa88, to što ti je telefon sa O2 mreže nema veze sa senzorima! :roll:
Ako su senzori počeli da ti crkavaju (što je moje mišljenje), onda ti nijedno flešovanje neće pomoći!
Ako hoćeš da ga flešuješ, onda ga već flešuj sa originalnim fw-om, a ne sa nekim od neke mreze!
alexa88, bobat, >>OVDE<< mozete naci fw za K850, i još po nešto! :wink:

Odgovori