K800i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Evo ga review ipk-100 camera kit-a:
Da krenem od pocetka, latio sam ga 2000 dinara u com trade-u. U pakovanju se dobija adapter za obican foto-stalak, stalak, futrola, i dodatak kojim se futrola kaci za pojas.
Sve u svemu, nije mi zao para, ali mi je pomalo krivo sto se vec za 1500 moze naci normalan stalak od 2 metra.
Evo nekih slicica:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ove nozice su savitljive i mogu se podesavati kako ti zelis?? Ili ja gresim?? :roll:
Pa dobro, ova futrola je ok, a i stalak :) Opet sto ti kazes za te se pare moze kupiti dosta bolji ali ovaj je sasvim ok.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

marinko91
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 19. Jun 2008. 03:24

Post od marinko91 »

ca svima, da li neko moze da mi kaze da li na k800 i k810 postoji wifi?

Izmenio:gameforce:Najstrožije zabranjena dopuna raznim karakterima!Sledeći put brisanje bez upozorenja

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Naravno da nema :roll:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

Da ima, ne bih nikada menjao za p990 :lol: :)

Da li je negde napravljeno neko poredjenje zvuka, k800 sa budzenim acoustic driverima vs. ostali telefoni (tipa n91, w950), i mp3 playeri

steffa54
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Sub, 01. Mar 2008. 23:04
Lokacija: Vrsac

Post od steffa54 »

Evo ovako imam jedan problem sa k800i i mogu reci da je prvi posle oko godinu dana iskustva. :cry:
Nego, da ne duzim vise vec da vam malo pojasnim o cemu se radi:
Jednog dana u mojoj ulici je nestala struja i posto se nije vratila ceo dan odlucio sam malo da cackam moj fon.E sad posto sam hteo da odigram jednu partiju Johny Crash-a naravno da sam morao da odem u foder sa igricama.Medjutim kad sam hteo da udjem u navedeni folder pise OPERATION FAILED :shock: Ja sav sokiran pokusao sam vise puta medjutim no way!Pa sam onda odlucio da instaliram neke igrice koje sam imao instalacije u fonu medjutim kad pokusam da instaliram pise opet OPERATION FAILED :shock: Onda kad sam hteo da udjem u aplikacije i tu pise operation failed! Onda sam ga resetovao znaci bez memorijske drugi put sa menjanjem kartice i slicno ali sada kad se upali pojavi se desktop na 2 s i ugasi se fon onda se upali isto ono dobrodoslica i onda se pojavi beli ekran i potom ugasi :blinky: :o :shock: I tako bezbroj puta dok ne izvadim i vratim bateriju :( Jel zna neko o cemu se ovde radi i sta treba da kazem kad odem u servis i da li ce biti uopste potrebe da odem tamo???

Hvala unapred
SE K800i,2 gb sony micro m2,hpm-70
Ko hoce da igra kanter 1.6 bek mi se javo na hotmail koji sam ostavio u profilu:D

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

Takvu sam situaciju i ja imao, ali na k750, i to kad pozelim da pogledam video. Mislim da mu treba nov softver

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ja sam imao to operation failed i jedva sam sredio... Uradio sam jedno 5-6 puta master reset, pa sam izvadio karticu, pa vratio.Pa sam onda morao da prebacujem aplikacije i igrice na memoriju telefona, pa kad sam prebacio pola onda sam mogao da pristupam ili izbrisem neke(jer to nije bilo moguce) I eto tako sam sredio svoj problem, sve igrice i aplikacije su mi ostale i rade perfektno posle 3 meseca.
Svakako flash pomaze u ovoj situaciji, ali eto da nisi ti isao dalje i zeznuo telefon mogao bi ovako da resis, sad moras flash.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

steffa54
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Sub, 01. Mar 2008. 23:04
Lokacija: Vrsac

Post od steffa54 »

Eeeeeeee, :( Sto onda nisam rekao to kada se pojavilo :uhuh: Sad jos moram da ga flashujem i da vracam igrice i aplikacije
SE K800i,2 gb sony micro m2,hpm-70
Ko hoce da igra kanter 1.6 bek mi se javo na hotmail koji sam ostavio u profilu:D

azdaja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 12. Apr 2008. 23:04

Post od azdaja »

Evo ovako, imam problem sa kamerom, svako malo mi pozeleni ekran, kao da se pomesaju boje, i tako stoji neko vreme, pa se vrati u normalu, kao da negde gubi neki kontakt! Ponekad mi se takodje desi, kad je kao slika na display-u ok, napravim fotku, a on je ne sacuva, samo izadje iz kamere! Dal je crkla kamera, dal' je nesto drugo, sta ciniti? Pomagajte...

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

azdaja, prvo flashuj telefon, pa ga onda nosi u servis ako flash ne pomogne .
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

budai-pal
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 20:13

Post od budai-pal »

pomoc za k850i...hteo bih da promenim izgled menija(ikone...) na mob. dali u skorije vreme postoji tako nesto da se desi...mislim program neki da izadje i sl.? :cry: :cry: :cry:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Mislis da li, i da li postoji sansa da se tako nesto desi...
Kao sto sam rekao nekoliko puta trebalo bi uskoro da se pojavi program koji ce omoguciti, sad kad ce to biti niko ne zna osim samih autora...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Koliko ja vidim, autori su na godisnjem odmoru... Ljudi samo nagadjaju sta bi bilo kad bi bilo, a od autora ni traga ni glasa :? :| :unsure: :dry:
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ma verovatno ce biti tamo pred kraj godine, mozda na NG kao prosle godine kad je konacno krenulo patchovanje db2020 :D to mi je bila najlepse NG vece i pamticu ga :)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

ddcww
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2006. 16:23

Post od ddcww »

Ljudi problem; Kad konektujem telefon na xs++ učita sve ono na početku, cid....
telefon mi je red, ali kad pokušam da pokrenem fsx, samo me izbaci i kaže: sorry, your phone not supported...dissconnetcting...unplug the phone.

Zna li iko zašto?

Htio bih da ubacim driver za kameru i sad me to zeza.
Freethinkers Are Dangerous!!!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Mozda jer ti je CID53 :roll:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Kod jednog lika telefon se upali, ono standardno SE znak, zavibrira i ponovo se ugasi, pa upali i tak ose resetira sve dok ne izvadi bateriju. Nije baterija, probao je novu... to mu se desilo kada je stimao postavke za MMS i mobile internet pa.. znal neko sta bi moglo da bude?

Ne znam mnogo detalja jer se i on javio s tim problemom na jednom drugom forumu pa reko da pitam znal neko nesto vise i dal se to moze nekak oresiti osim flashovanja.

ddcww
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2006. 16:23

Post od ddcww »

MilančeBGD napisao:Mozda jer ti je CID53 :roll:
Jeste, EROM CID53. Je li to znači da mogu da zaboravim na ubacivanje drivera ili ima neki način?
Freethinkers Are Dangerous!!!

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Za sad mozes da zaboravis, al moci ces u skorijem vremenu da ubacujes drajvere za akustiku, kameru... :wink:

Odgovori