K550i Video Player pitanje

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
dXm
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Ned, 24. Jun 2007. 19:13

K550i Video Player pitanje

Post od dXm »

Verzija sw-a u telefonu je R1JD001 a pricha je sledeca:

Originalni video player nije nista posebno ali MOGAO bi da radi posao da nije jedne mane. Kada u toku playback-a dobijem poziv i javim se na njega video player se automaski gasi i ne daje mi nikakvu mogucnost da nastavim gledanje tamo odakle sam stao nego moram da premotavam i trazim a sticajem okolnosti mi telefon cesto zvoni a ne mogu da odbijem pozive. Tako da je gledanje nekog filma ili serije skoro nemoguce :uhuh:

Pitanje je: da li upgrade sw-a donosi neko poboljsanje video playera koji bi resio moj problem ili da googlam za javom???

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

ne, narawno...

8)

dXm
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Ned, 24. Jun 2007. 19:13

Post od dXm »

OK. Ne znam da li nekoga interesuje ali sam upravo resio svoj problem. Nasao saj Java programcic M:Video koji je po opisima obecavao ali nije resavao moj problem. Razlog za to je sledeci iz nekog razloga M:V stalno pristupa kartici i za svaki frejm treba da se potvde Read User Data persmision. E sad bilo bi dobro da mogu da se srede "permisije" na M:V na Never Ask ali posto to nije sertifikovan program to nece moci.

Konacno sam nasao vremena da malo ceprkam po netu i nasao Halmer sertifikat koji sam instalirao na telefon preko XS++, EQHalmer uz pomoc koga sam sertifikovao M:V i dobio jad fajl, prebacio na telefon, instalirao, i dobio na mom K550 video pleyer koji podrzava titlove i pauzira se kad me neko nazove :)

Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

dXm,hajde mi molim te reci sa kog sajta da skinem taj video plejer za moj k750i,i mene nervira fabrički video plejer
w950

Odgovori