k850 stigao???

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

:lol: pa sve to stoji ali kao sto kazes, to jako malo kosta ali kad se nagomila eto ti racuna. Drugo, ima i onih cije su potrebe mnogo vece od provere mail-a ili pregledanja foruma i to moze prilicno da kosta. Zato i kazem da ta investicija nije skupa za SE ali bi podigla rejting i prodaju pomenutog modela definitivno. Sto se tice hot spotova, ne znam za BG i Zemun ali u NS-u ih ima sasvim dovoljno a postavljaju se svakih par dana po novim mestima tako da ce grad za izvesno vreme biti u potpunoti pokriven. Ali jednostavno, telefon kupujes po potrebama i zato ja i koristim ovaj model koji koristim i necu nikada k850 iz gore pomenutih razloga. Sve u svemu, to je veliki minus ovom telefonu po mom misljenju a misljenja se razlikuju tako da nema smisla da odlazimo u off sa ovom pricom :wink:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

:) nije off caskamo :) u bg nema mnoooogo hotspotova, a i bg nije mali. Ako hoces wifi, platis nekom provajderu ili mts i imas 8)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

izasao k850 malo sutra,ja narucio fon,da cim izadje mogu da gaa kupim,500e,500e :o
cale ceni sto sm mu dao onaj kes od prodaje fonova i sad zeli da mi vrati ti,inace kupio mi je i d900,kao drugi fon,ok je(losiji je od k800 kojeg sam imao pre vise od god dana/sa konja n magarca) ali ok,ja znam sta cekam,sad je samo do se-a i pitanje je dana
nokia c7

mixxx
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Pon, 19. Dec 2005. 17:48

Post od mixxx »

hahahahhaha dobra fora lik ga prodaje na oglasima za 700e!oce lik da zezne malo napaljenu masu! :lol: :lol: :lol:

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

ja na forumu svaki vikend kad dodjem kuci iz ns-a,cale me shlogiro kad mi je poslao poruku da je stigao k850
a ono stigo kuci mejl od se-a da je k850 poceo da se prodaje,cale je narucio fon od coveka
sad vise ne zavisi od mene,vec od tog prodavca,a cim mi stigne fon napisacu velik personal review posto smatram sebe kompetentnim da pisem o k seriji(koristio sam k750,k800 i nazalost morao k510-na kraju je odradio sta je trebao)
nokia c7

reaper225
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Pon, 12. Feb 2007. 23:09
Lokacija: Planeta Zemlja

Post od reaper225 »

Nemojte tako i W900 je drzao iznad 500e nedelju dana! Kada sam kupio w800 secam se da je w 900 bio oko 600e
Ako ja budem kupio telefon za vise od 300e znajte da je to smak sveta!!!!

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Evo na stranim sajtovima su se pojavili... k850 je 450e, a w910 je 360... Mislite li da ta kamera vredi 100e razlike? :dry:
make. believe

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Zao mi je da ovo kazem ali nadao sam se vise od ovog K850...Kad mi ga pomenu ja pomislim samo na tu kameru od 5mpx i nista vise...NE znam radije bi uzeo opet K800 bez problema...
Znam slede komentari od vas pa nije on samo to ali stvarno meni se cini kao jedan mali promasaj od SE...Mislim jedini pomak mu je ta kamera...Al kad vidim i da je onaj HP digitalac ima i da kosta 70e i da ne izgleda lose zapitam se...mozda bi i vi trebalo
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Jones, lepo zapazanje. Greska SE je sto je "flagship" obican java telefon, da su u njega ubacili UIQ bila bi to druga prica... Jednostavno, suvise je ogranicen platformom na kojoj je baziran. Da k850 ima 5 Mp + UIQ(sto bi znacilo office, pdf, gps programi, ADL, ACM, i jos puno korisnih programa), drasticno bi mu se povecala upotrebljivost, ovako - to je samo k800 + par megapiksela vise...
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Jones, tako nesto je i gosp. Murtazin prokomentarisao,ali on pored toga napominje da je ovo samo resenje za promoscavanje izvesnog perioda i da bi za SE bio veliki gubitak da izgubi titulu tehnoloskog lidera....
Sto se tice samog k850,mene prema testu isto nije preterano odusevio (isti osecaj sam imao i po izlasku k800 u odnosu na k750),ali opet zavredjuje neku paznju....
pilgrim, pa do sada su svi modeli iz k-serije bili bazirani na javi,tako da je to samo redovan sled dogadja,ipak p-serija je hi-teck SE-a baziran na uiq (to njega i prodaje)....
D500&E71

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

loki13, znam ja ali znas taj subjektivan osecaj...u fazonu samo kamera i to je to...malo ludovali dizajnom i kraj price...Nisam mogao da citam ceo review(ogroman) pa sam citao samo o kameri i bateriji...
Licno mislim da ce W960 da bude udaran snaga ovog wave-a SE
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Hocete da ja kazem nesto... Svakako bi k850 bio bolji sa uiq-om, i w960 je svakako bolji od njega, ali ima tu jos jedna stvar... ANALIZA TRZISTA...

Ajde, neka u Srbiji ima deset hiljada ljudi koji znaju sta je uiq. E, onda ima NEKOLIKO MILIONA onih koji ne znaju sta je to. I, sada, uiq bi mu digao cenu za nekih 50e, i odbio bi mnogo kupaca, a privukao mozda par hiljada... Znaci, ne isplati im se... A, ja se slazem da svaki telefon treba da bude dobar u necemu, i podrzavam se... Znaci ako je walkman telefon, ne treba traziti ne znam kakvu kameru...

Juce na slavi kod tetke, izvadi neki n95, ono ovi oko njega ne mogu da veruju... Kad ono ja izvadim n91, ljudi kad ne padose sa stolice(metalni telefon)... Onda on kaze imam 1 gb karticu ja kazem imam 8gb hard disk... On kaze meni je kamera dobra, ja kazem meni ne treba... Onda uzmemo slusalice, na n95 on slusa muziku, na n91 je toliko jaka da je probila slusalice toliko jako da su svi culi tu muziku... I, ko je ostavio bolji utisak na njih? Pa naravno, n91... Sta njima znaci da n95 ima gps, kada pola njih ne zna sta je to, a ovamo vide metalna maska, zvuk razbija, 8 puta vise memorije... Znaci, pre bi izabrali n91, iako je n95 skuplji...

Isto tako, SE NECE da ubaci uiq u k850, jer malo ljudi zna sta je to, a bitna im je cena...
iPhone + CX300

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

[b]Spyker[/b] napisao:, Svakako bi k850 bio bolji sa uiq-om, i w960 je svakako bolji od njega, ali ima tu jos jedna stvar... ANALIZA TRZISTA...
To se u stvari zove SEGMENTACIJA trzista i tacno se zna sta je kome namenjeno i koliki je broj potencijalnih kupaca proizvoda. :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Post od Hektor »

Kako god imam osjecaj (insekt :lol: koji me rijetko vara) ... da ce k850 stvarno biti vrh ... Nije samo kamera u pitanju nego je ipak mnogo vise u tom telefonu ...
HTC M8Q HTC 10

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Ne bih se slozio sa tim da k850 mora biti baziran na javi zato sto su prethodnici bili na istoj platformi. Trziste se razvija i postaje sve zahtevnije, a Nokia je najbolje razumela od svih proizvodjaca sta je buducnost, tako da sada vecina naprednijih Nokia ima Symbian OS, a koliko Symbian modela ima SE - pod UIQ V3 trenutno samo 4 modela... :dry: U svakom slucaju, segmentaciju treba tako praviti da jeftiniji modeli budu bazirani na javi, a skuplji(u koje spada i k850) da budu smartphone aparati, jer su namenjeni upravo gadget manijacima, koji zele "all in one" resenja. To je uradila Nokia, a bilo je najava iz SE da i oni razmisljaju u tom pravcu, medjutim nista od svega, zasad...
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

Spyker napisao:Znaci, pre bi izabrali n91, iako je n95 skuplji...
Ne samo to, nego ako je sitacija stvarno kao iz price, onda bi i skuplje platili n91, nego n95.
Ustvari da se oni pitaju, odredili bi vecu prodajnu cenu n91, nego n95

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Spyker, kljaja, i koja je bila cena po pojavljivanju????
Za dalje informacije procitajte prvu stranu ove teme...
Trgovacki instikt me nikad nije izneverio,ako me izneveri umrecu od gladi
:lol: :lol: :lol:
D500&E71

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Wicker Man, sve jedno, zna se nasta sam mislio... :wink:
cebzab, upravo tako, n91 je ostavio utisak skupljeg i boljeg proizvoda, i oni koji ne znaju kakav je koji bi ga mnogo vise platili od n95. 8)
loki13, svaka cast... :wink:
iPhone + CX300

bambi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Sre, 24. Jan 2007. 13:05

Post od bambi »

Upravo sam gledao na netu slike slikane sa SE k850 i mogu reci samo WOW :blinky: :blinky: :blinky:

neverovatne slike, ciste, boje su prelepe ... jednom recju pun pogodak

http://img222.imageshack.us/img222/6476/k850bg8.jpg


Izmenio:gameforce:Slika van dozvoljenih dimenzija i kvari izgled foruma!
| E72 | Vivaz Silver | SE c902 |

Odgovori