d600??

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Leila
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 28. Nov 2005. 12:35

d600??

Post od Leila »

trazila sam po forumu vase komentare o d600 nisam pronesla, ako su mi promakli i ponavljam temu unapred sorry!
interesuje me vase misljenje o d600 jeli samo sminka ili je stvarno dobar fon?
pogotovo me interesuju iskustva vlasnika ili ljudi koji su dolazili u kontakt sa njim? ;)

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Ja imam d600,nije samo sminka,telefon je odlican.Nema bugova(bar do sada nisam imao),ekran je stvarno exxtra,kamera takodje.Ja sam moj u Sapcu platio 41990 dinara(ako nekome znaci u c elektroniku :D ),posto je original,pa se opet nisam pokajao,a s obzirom da se u Beogradu moze naci za mnogo manje para,mislim da vredi uzeti ga....
iPhone + CX300

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Alien reci mi kakva je osetljivost kamere? Da li ima suma tokom slikanja? Da li ima dovoljno jake zvucnike?

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

ma telefon je extra i o njemu se moze reci samo sve najbolje , dobra kamera , jak i dobar zvuk , telefon je odlican , i sumnjam da ce ti ko reci suprotno

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Kamera je zaista dobra,nema nimalo suma.Nekad mi slika bolje ispadne nego na w800....Zvucnici su ekstra,ekstra jaki,jaci su bar duplo nego na w800(podesen u equalizeru na maksimalnu jacinu...).Zvuk je malo losiji nego na w800,malo susti kada je maksimum,ali ako se slusa na recimo nekih 80 posto(to je kao w800 na maksimumu),zvuk je odlican....
Stefank je negde je u temi w800 vs d600 pominjao nesto na i,nisam siguran,a to valjda poboljsava zvuk.To nisam trazio,jer jos nisam kupio mem. karticu,a necu da opterecujem int. memoriju,pa nemam mnogo muzike(samo jednu pesmu) i to mi ne treba...

Evo,pricao sam sa Stefankom,i nije na i,kao sto sam napisao,nego je to soundmate :oops: ....
Poslednja izmena od Spyker u Pet, 27. Jan 2006. 19:57, izmenjeno 1 put ukupno.
iPhone + CX300

impi_aggrobg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 29. Nov 2005. 10:32

Post od impi_aggrobg »

Ljudi da li ovom mobu susti zvuk pri pregledanju snimljenog materijala -video zapis- ..,,,kao kod e720?? :smutny: :ohmy: :blinky: :unsure:

**QL**
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 15:14
Lokacija: Arilje,Srbija

Post od **QL** »

I ja takodje hocu da kupim ovaj telefon, pa Alien ako bi mogao da okachish neku sliku da vidimo kakva mu je kamera.
Dizzzzzzzzzzzle Fizzzzzzzzzzzzzle Snoop D-O-double G

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

mene zanima,da li moze na kartici da se chuvaju poruke ili je isto kao i kod d500,samo 200+sim :cry: :?

stepa86
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 60
Pridružio se: Čet, 12. Jan 2006. 19:19

Post od stepa86 »

Nemam d600 ali sam imap priliku da se igram malo sa njim. Ja imam Samsung p-730 kojim sam takodje vrlo zadovoljan, ali d00 je stvarno full. Poznato je da su Samsungovim telefonima uvek malo naduvane cene, jer bi se ja pre odluci za neku Nokiu, npr.6680 za te pare, ali i ko uzme d-600 ne moze da pogresi...

sax
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 05. Feb 2006. 23:10

Post od sax »

Moze li mi neko reci da li ovaj tel. ima profile i da li moze da snima razgovor?
Dvoumim se izmedju njega i Nokia 6270!

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

definitivno uzmi samsung d600 , mnogo se prichalo , a i u praksi potvrdilo , da je nokia 6270 nekvalitetna i da nije dobro uradjeno kuciste , koristi opciju trazi i naci ces sto te zanima , ima mnogo tema i o d600 , a i o 6270
d600 8) :wink: :) :D :lol:

Odgovori