MP3 na E730 ?

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Vikicabgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 22:08

MP3 na E730 ?

Post od Vikicabgd »

Imam telefon e 730 i poterebna mi je pomoc.
Nemam pojma kako da prebacim mp3 muziku sa kompjutera u mobilni.Slike znam ali muziku nemam pojna.Ikonica na programu za prebacivanje muzike mi nije aktivna.Da li neko moze da mi napise postupno sta da radim
Hvala puno

vivann
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 10:26

Post od vivann »

Verovatno jeto do kompa probaj da preinstalirash ceo pc suite i pokushaj ponovo.......do telefona nije sigurno......ako ne uspe prebaci na neki drugi fon pa sebi poshalji bluetoothom....jednostavno zaobidji problem :D

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Kako povezujes telefon sa kompom?
Ako povezujes kablom, najbitnija stvar je da prvo instaliras program, pa tek onda ubacis kabl, nikako obrnuto jer ti u 99% slucajeva nece raditi

vivann
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 10:26

Post od vivann »

Ako prebacujesh blutoothom treba ti program za cip ako nije plug-n-play ........mada u vecini slucajeva nema potrebe nishta da instalirash.......Mada Popste on uspeva da prebaci ostale failove samo mp3 ne moze.......toalno nelogicno

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

kod mene je problem resen jednostavno.Imam s410i,upalim na njemu bluetooth,ukljuchim bluetooth na kompu,izaberem pesme za prebacivanje,kliknem na send to bluetooth,samsung phone,i on lepo salje sve sto treba!Mali hint:prepakujte melodije prvo u AAC (M4a) format,mnogo bolje zvuce(cini mi se i glasnije) a zauzimaju manje mesta!

ZedPi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2005. 15:42

Post od ZedPi »

Probao sam mp3 na E730 i nisam odushevljen... Mnogo je loshiji od N6630... Zvuchna slika je bila potuljena, bez boje, bas nije bilo, gornji srednji su izostali, a visoki su pishtali (kompresija na 320 kbps)... Mislio sm da cje bolje zvuchati...


Mislim da je bolje da kupish MSI USB dongle (cirka 1500 din) i da batalish kabl... Ide sporije, ali IDE! Ili, deinstaliraj sve, pa ponovi postupak za instalaciju (ako je kabl u pitanju) - kao shto neko reche - prvo instalirash, pa ubodesh kabl...



ZedPi

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Kod Samsunga je BT brzi od onog sto se ugradjuje u vecinu Nokia modela (shta znam, 7610, N-gage QD, 3650...) 3x... :wink:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ne porede se noviji Samsungovi modeli sa Nokijama koje su,skoro sve,prestale da se proizvode!
D500 i noviji imaju bluetooth v1.2,meni je brzina protoka bila oko 32-33 kb/s a sa v1.1 na recimo T630 oko 23-24 kb/s.Neznam da li ovi najnoviji Samsungovi modeli imaju mozda v2.0 koja je bas dosta brza i skoro da moze da se poredi sa kablom!?
Pozdrav 8)

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

stefank napisao:Kod Samsunga je BT brzi od onog sto se ugradjuje u vecinu Nokia modela (shta znam, 7610, N-gage QD, 3650...) 3x... :wink:
pa bas i nebi rekao da je ovako :uhuh: licno sam video :blinky: da je 7610 brzi, otkud ti ta konstatacija :?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,otishli smo u off... :roll: A shto se tiche BT,imam 6630 i D500 i nisam primetio neku znachajnu razliku u brzini prenosa podataka.... 8)

Lola84
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 04. Jan 2006. 10:45

Post od Lola84 »

Pa chekajte sad mi malko tek nista nije jasno :unsure:
ja kad sam kupila telefon rekli su mi d aza njega ne treba Cd da se instalira da bi radio i povezao se sa racunarom,jer imam bluetooth,nego da samo treba da kupim bluetooth adapter za komp i da tako prebacujem i slike i muziku sa kompa na fon i sa fona na komp!
Jel to tachno ili mi ipak treba neki cd? :?

Za pochetak me toliko interesuje,a kada kupim bluetooth adapter onda cu da vas pitam kako ide daje prebacivanje! :)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Kad kupis USB BT (preporucujem MSI ili Gygabite) dobices softver za njega koji ce se ubaciti u Windows opcije tako da,kad hoces neku sliku recimo,da ubacis iz kompjutera u telefon,samo kliknes desnim tasterom misa i potrazis u opcijama Send to->Bluetooth i to je to!Za nesto vise ce ti trebati Easy studio koji ima vise opcija!Kad instaliras BT na kompu i prikljucis uredjaj on nece sam prepoznati telefon nego moras da ih povezes a kod koji ti zatrazi ukucas bilo koji,ali isti i na kompu i na telefonu!
Pozdrav 8)

Lola84
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 04. Jan 2006. 10:45

Post od Lola84 »

Lomnica_city napisao:Kad kupis USB BT (preporucujem MSI ili Gygabite) dobices softver za njega koji ce se ubaciti u Windows opcije tako da,kad hoces neku sliku recimo,da ubacis iz kompjutera u telefon,samo kliknes desnim tasterom misa i potrazis u opcijama Send to->Bluetooth i to je to!Za nesto vise ce ti trebati Easy studio koji ima vise opcija!Kad instaliras BT na kompu i prikljucis uredjaj on nece sam prepoznati telefon nego moras da ih povezes a kod koji ti zatrazi ukucas bilo koji,ali isti i na kompu i na telefonu!
Pozdrav 8)
Ok,hvala na ovom odgovoru!

Samo jos jedno pitanjce:da li ja sa jednim Bt adapterom mogu da prenosim slike sa i na komp i sa mog telefona i nekog drugog npr.Sony Ericsson K700i posto pominjesh taj kod koji treba da se usaglasi sa telefonom?

Nadam se da nisam suvishe dosadna! :oops: :)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Kad kupish BT dobicesh uz njega cd sa drajverima koji cesh instalirati.... :wink:
Inache BT je univerzalan,i mozesh da prenosish u oba smera(sa PC na fon i sa fona na PC),a radi znachi sa svim mobilnim telefonima ili uredjajima,nije bitna marka.... :wink:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ja imam MSI PC2PC BT Class I i sa njim mogu da se povezem sa 6 uredjaja istovremeno tako da to nije nikakav problem jer kompjuter samo trazi taj kod da bi znao da ti svojevoljno prihvatas podatke koji ti se salju a pamti razlicite sifre za razlicite telefone!
Nisi dosadna,taman posla!
P.S.Lepe su ti cvike na slici! :wink:
Pozdrav 8)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Lomnica_city, nemoj je sad zbunjivati...jednostavno treba da kupi BT,instalira drajvere sa CD-a koji ce da dobije uz njega da bi radio,i posle upari fon i PC i prebacuje svoje fajlove posle u oba smera... 8)
Inache i ja imam MSI PC2PC Bluetooth i zadovoljan sam sa njim... :wink:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Izvini a kako je to ja zbunjujem ako sam joj u par redova odgovorio kakav to kod trazi i jel to znaci da se moze koristiti samo za jedan telefon!?Ja sam joj objasnio sve sto treba,najkrace sto treba i ako ne razume onda izvoli ti"desifruj"joj moj post!
Pozdrav 8)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa ne treba da joj deshifrujem,samo sam rekao da je ne zbunjujesh mnogo,nije josh ni kupila BT,nemoj da se ljutish odmah...
U krajnjoj linije,njoj to nije josh bitno,treba joj objasniti kako BT radi,tj koje su mu mogucnosti,a to da spari PC i fon je kasnije najmanji problem... 8)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma ne ljutim se,nego sad ti demantujes sebe!?Ja sam samo u jednoj recenici opisao kako da spari i posalje a ostalih par recenica je bilo vezano bas za postupanje sa BT od trenutka kupovine!?
Ako ne uspes da se snadjes javi nam se pa cemo srediti,zna bluetooth da zeza ponekad,pogotovo ako imas na kompu instaliran Windows XP SP2!
Pozdrav 8)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hehehehehe,Lomnica_city, sad cemo tek da zbunimo jadnu devojku nashom raspravom... :D
Lola84, eto ukratko smo ti objasnili,eto preporuchili smo ti koj BT da kupish,a kada to uradish onda cemo ti dati detaljnije instrukcije... :wink:

Odgovori