Samsung Galaxy S10E

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Apolo »

Ne razumem, imaš nogu verziju androida pa nećeš da ažuriras?

Uzgred našao sam jednu dobru app isto kao online radio, samo 5mb pa možeš probati.

https://play.google.com/store/apps/deta ... ernetradio

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od pero0000 »

Izvinjavam se sto "upadam" u temu. Namera mi je samo da iznesem moje i utiske ljudi koje poznaje, a koriste Samsung i ostale Android telefone.
Cesto se moze procitati da azuriranja dovode do problema u radu telefona.
Promenio sam od 2007(kada je izasao prvi Android tel) zaista mnogo(minimim 30) telefona i uvek sam prihvatao azuriranja, bilo to na noviju verziju Androida ili zakrpe.
I ni jedan mi zbog toga nije losije radio pre azuriranja, a takodje mi se jos niko koga poznajem nije zalio, da mu telefon losije radi posle azuriranja.


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Evindzer »

Ja ne bolujem od obaveznog moranja posedovanja novog OS-a [emoji1], ali uvek dignem sistem na novu verziju, iako ne odmah, već sačekam par nedelja ili meseci - ponekad da vidim kako se nova verzija pokazala, a ponekad jer sam lenj. [emoji23]

Od pet Androida koje trenutno imam razbacane po stanu [emoji1], samo će Široka Noklica dobiti desetku negde na leto. Ostali će biti, kao i do sad, na verzijama 4.4, 6, 8 i 9 - i sve verzije rade sasvim lepo, posebno ove dve novije.

Naravoučenije: nova verzija OS-a mi je poželjna, ali ne i neophodna. Zato, kad me neko pita da li da prihvati novu verziju ili da ostaje pri staroj, obično kažem da prihvati - ali kad ima malo slobodnog vremena, zbog hard reseta i ponovnog podešavanja svega i svačega. [emoji854]

cekicm83

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od cekicm83 »

Ja to dizem odmah na najnoviju verziju i nikada nisam imao bilo kakve probleme.Cak i custom romove kada sam ubacivao nije bilo problema.A menjao sam telefone kao carape, prvi android bio mi je SE X8 ako se dobro secam.Ali ovde nije rec o custom rom.Ne shvatam bojazan od update.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Apolo »

Lično takodje odmah dižem na novu verziju sistema jer kad bi tako razmišljali da li će nešto da se pobrljavi onda isto treba sebe zapitati šta ako je nešto unapređeno a ja skeptičan :)

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

cekicm83

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od cekicm83 »

Apolo, kakvo ti je iskustvo sa s10e nakon nesto vremena koriscenja?Zanima me baterija i fluidnost?Hvala

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Apolo »

Što se fluidnosti tiče tu je sve na nivou Samsung flagship telefona, nema primedbe, radi bez greške. Sto se baterije tiče može da izgura jedan dan prosečne upotrebe, ali iskreno mogla bi biti bolja. Koristio sam ranije S7 i nema nekog napretka što se tiče baterije. Generalno Samsung kuburi sa baterijama, jedino je možda bolja situacija sa onim većim modelima S10+ I Note. Ali summa summarum, kompaktan telefon, brz, fluidan, sa odličnim ekranom i kamerom.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

cekicm83

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od cekicm83 »

Apolo, hvala care na odgovoru.Razmisljam o kupovini istog jer ne mogu vise ove cigle od telefona da nosim.A i za ono sto je meni potrebno, poziv, sms, viber, whatsapp, video poziv, je sasvim ok.A i dopao mi se videh ga danas kod kolege kupio ga juce.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Apolo »

Nažalost izbor je jako sužen što se tiče uredjaja kompaktnih dimenzija, tako da mislim da ti je ovaj model možda najbolja kupovina. Dimenzije su iste kao na S7 samo je ekran razvučen. Imaš i One Hand mod ako ti zatreba. Ja manje-vise koristim telefon na isti način kao i ti, tako da znaš otprilike koliko forsiram telefon.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Fox »

Apolo, uh, da je samo ovaj model kod nas dosao sa SD855... :smutny:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Sale_M »

cekicm83 napisao:Apolo, hvala care na odgovoru.Razmisljam o kupovini istog jer ne mogu vise ove cigle od telefona da nosim.A i za ono sto je meni potrebno, poziv, sms, viber, whatsapp, video poziv, je sasvim ok.A i dopao mi se videh ga danas kod kolege kupio ga juce.
Koji si ti car, ne mozes da nosis cigle a vise puta si pominjao da bi narucio P40 Pro samo da ima GMS. Mnogo si bre kontradiktoran u izjavama. [emoji23][emoji23][emoji23]

Huawei P20
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

cekicm83

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od cekicm83 »

Sale_M, P40 Pro bi itekako nosio iako je cigla nebi mi smetalo.Po meni najbolji trenutno telefon na trzistu sto se tice hardvera.10x bolji od S10e.Nije za poredjenje.Ne znam gde si to video da sam kontradiktoran u izjavama ali neka bude tako.

EDIT:Mozda sam samo kontradiktoran u vezi sa buducim izborom telefona jer mi ni jedan nije zapao za oko a i cene su prejake.Ali ok.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od darkonda »

Kakvu zastitu za ekran koristis? Jel njemu ravan ekran, nema vazduha kad se stavi neko lowcost staklo?

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Apolo »

Ja lično koristim samo fabričku foliju, kao na svim prethodnim telefonima. To mi je sasvim dovoljno pri svakodnevnom korišćenju. A inače na S10e je ravan ekran.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od darkonda »

Ta folija se poprilicno izgrebe zar ne? S
Moze se koristiti do nekog trenutka kada je za zamenu

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Apolo »

Pa sad ne znam sta ćeš raditi sa telefonom:) Ostanu ti možda sitni tragovi od ključeva npr. Uvek je možeš skinuti i staviti neko staklo ako baš želiš, ali meni te folije baš traju. Nemam potrebe za zaštitnim staklom.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

Dario90
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 16:01
:: Microsoft Lumia 550
:: Huawei P Smart 2021

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Dario90 »

Ako zelis manji telefon pogledaj i Sonijeve kompakt modele, kada budem menjao telefon vrv cu neki Sony jer izbora stvarno nema.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Apolo »

Imaš izbor iz suprotnog tabora, doduše malo skuplje košta. Stariji modeli iPhone 7 i 8, kao i sad ovaj SE 2 koji se najavljuje poslednjih meseci.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

JACKSS10e
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Uto, 12. Mar 2019. 17:28
:: S10e
:: s8,s5 mini,Nc5

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od JACKSS10e »

darkonda napisao:Kakvu zastitu za ekran koristis? Jel njemu ravan ekran, nema vazduha kad se stavi neko lowcost staklo?
Ja nemogu da verujem da mi je zastitno staklo puklo samo od sebe,telefon mi nije pao,obicno zastitno staklo koji ne ide preko celog ekrana nisam nikad imao problema,a preko celog ekrana sam stavio bio na mate 10 lite isto puklo samo od sebe zastitno staklo,a kosta 1500 dinara,uvaluju krseve

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока

JACKSS10e
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Uto, 12. Mar 2019. 17:28
:: S10e
:: s8,s5 mini,Nc5

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od JACKSS10e »

Apolo napisao:Imaš izbor iz suprotnog tabora, doduše malo skuplje košta. Stariji modeli iPhone 7 i 8, kao i sad ovaj SE 2 koji se najavljuje poslednjih meseci.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
To se meni nije svidelo,previse je sitan prikaz na takvom ekranu i tesko je pisati poruke,ja nekapiram kako oni mogu da koriste takvu dijagonalu,moram da se priblizim ekranu da bi video nesto,s10e je mama za to,telefon je nesto veci ali nije problem

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока

Odgovori