Samsung Galaxy S10E

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Apolo »

Za staklo ne znam, nikad nisam koristio ali ovo je prvi put da čujem da pukne samo od sebe.
Imaš sad opciju zoom koji uveća malo ikone i tekst na ip8, neki dan sam podešavao telefon pa mi izbacilo tu mogućnost.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
Festina lente.

JACKSS10e
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Uto, 12. Mar 2019. 17:28
:: S10e
:: s8,s5 mini,Nc5

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od JACKSS10e »

Da covek ne poverujeSlikaSlika

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Apolo »

Ja ću za ip8 opet neku foliju preko ekrana, samo da nađem. Nešto sam skeptičan oko lepljenja tih stakala. Ali da ih imaš u cenovnom rangu kakvih hoćeš, to je tačno.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
Festina lente.

JACKSS10e
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Uto, 12. Mar 2019. 17:28
:: S10e
:: s8,s5 mini,Nc5

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od JACKSS10e »

Iphone je osetljiv na pad na ekran,gledao sam test izdrzljivosti sa s10e,kad je iphone pao na ekran sa jednog metra,poceo ekran da mesa boje,s10e je bolje prosao nego iphone

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Apolo »

Ne znam na koji iPhone misliš. Evo ti jedan test, doduše ip8 VS S8, koji govori drugačije.

https://youtu.be/S7QS4ogH-qY


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
Festina lente.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od darkonda »

Puklo ti je zastitno staklo, zasto se cudis?
Meni zena lomi stakla ko dobar dan i nikad joj nije ispao uglavnom dzep od tesnih farmerica..torbica i slicno :)
Koliko sota gura 10e?
Cudno mi je da s10 lite kosta vise od s10 i s10e :)

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Fox »

darkonda, s10 lite kosta trenutno toliko pre svega jer je model koji je izasao ove 2020. i koji, po izgledu, prati ovogodisnji trend (u liniji je sa s20 serijom). Imajuci u vidu da ga pokrece SD855 on je po tom pitanju u prednosti nad proslogodisnjim modelima iz s10 serije koji se prodaju kod nas, naravno u tom delu. Originalna s10 serija ipak ima neke prednosti (3,5mm jack, Wireless punjenje, bolje kamere, itd.).
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

JACKSS10e
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Uto, 12. Mar 2019. 17:28
:: S10e
:: s8,s5 mini,Nc5

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od JACKSS10e »

Apolo napisao:Ne znam na koji iPhone misliš. Evo ti jedan test, doduše ip8 VS S8, koji govori drugačije.

https://youtu.be/S7QS4ogH-qY


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
Iphone je meni bezveze,dati tolike pare a nema prosirenja memorije,Jeste da je iphone ima bas fluidan sistem,moj prethodni samsung a5 2016 i dalje radi od prvog dana...Samsung je samsung

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Apolo »

Meni nije jasno zašto ljudi toliko pate od veličine memorije... 64 im je malo, nekima čak i 128. Osim ako skidate filmove na telefon, slike i sve ostalo ide na Cloud I posle pristupim odakle hoću. Na S7 koji sam 2 godine koristio svojevremeno imao sam 32gb i nikad nisam uspeo iskoristiti ceo prostor.
iOS jeste fluidan i rekao bih bolje optimizovan. Evo poredio sam iPhone 8 sa Samsung A6+ koji imam kao službeni, vidno je Samsung sporiji. Pritom iPhone telefoni dobiju više update novih verzija sistema dok na Androidu 2 i to je to.
Ne vole ljudi ni Samsung zbog Exynosa jer gospoda za Evropljane neće da ubace SD.
Ko šta voli to neka kupi ;)


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
Festina lente.

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Zmaj »

Pozdrav,
Pitanje za vlasnike S10E, koju kombinaciju maska i staklo/folija koristite ili predlažete imajući u vidu kompaktne dimenzije telefona pa samim tim dolaze u obzir neke maske koje nisu glomazne, jer bezveze su mi nabudžene maske koje iako štite telefon značajno povećavaju dimenzije telefona. Vidim da sada ima raznih varijanti od magnetic futrola sa obe strane telefona, neka stakla na koja se nanosi lepak UV lampom - svašta-nešto, a cena im nije mala. Ono što sam probao na starom telefonu je Nillkin Nature koja je extra kvalitetna i kompaktna, ali slabo čuva telefon sa bočnih strana.
Born to be wild!!!

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od pero0000 »

Pa ne može i jare i pare, da bude tanki silikon, a da ga sačuva od pada. Ako ga ti ne čuvaš...džaba silikoni i stakla...nekad će ga sačuvati, nekad neće.

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Zmaj »

Stoji da ne može jare i pare, ali ove telefone sa staklenim leđima bez maske je bukvalno nemoguće sačuvati jedan dan što od grebanja što od toga da skliznu i razbiju se...
Elem definitivno sam za ultra slim silikon i što tanju foliju ili staklo. Je l koristio neko ova stakla na koja se nanosi lepak UV lampom da li se razlikuju u odnosu na obično staklo sem što je cena 3 puta veća ili ovu omagnetic futrolu sa obe strane telefona?
Born to be wild!!!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Ninolina »

Imam ja tu magnetic futrolu i ne koristim je niti preporučujem. Kad ti ispadne telefon i udari u pod, magnet popusti i strane se odvoje a telefon potpuno nezaštićen pada na pod. 😔
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od Zmaj »

A je l koristio neko ova stakla na koja se nanosi lepak UV lampom da li se razlikuju u odnosu na obično staklo sem što je cena 3 puta veća
Born to be wild!!!

JACKSS10e
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Uto, 12. Mar 2019. 17:28
:: S10e
:: s8,s5 mini,Nc5

Re: Samsung Galaxy S10E

Post od JACKSS10e »

Telefon imam vec godinu i 3 meseca,telefon radi bas brzo,ima jake performanse,sve igrice mogu i na maximum podesavanjima igrati,jedino sto je baterija nije najbolja strana ovog telefona ali sto se tice kompaknosti,to je nesto najbolje sto je samsung mogao da uradi,ne volim nositi cigle sa sobom,za video snimanje i slikanje gospodski,baterija je morala da bude manja zbog dimenzija,ali to je po meni opravdano,ovaj telefon cu moci koristiti bas dugo,za to sto ima bas mocne performanse..

Odgovori