Samsung I7500 Galaxy

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
vanjuska
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 404
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 00:45
Lokacija: Novi Sad

Post od vanjuska »

Ljudi, interesuje me da li ovaj telefon moze da se rutuje i koja mu je poslednja stabilna verzija androida? Ja sam trazio po xda, al ne postoji uopste sekcija za ovaj telefon, pa ako neko moze da kaze odakle je skinuo uputstva, bio bi zahvalan :)
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away! HTC DESIRE!

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

Може и врло је лако рутовати ,уосталом као и сваки самсунг.Последња верзија је 2.2,мада ја немам више тај телефон,али док сам га имао радио ја веома добро,до сад су сигурно изашла још минимум 5 напредних верзија 2.2 од драказа.

vanjuska
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 404
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 00:45
Lokacija: Novi Sad

Post od vanjuska »

Jel mozes mi poslati na pp sa kojeg sajta to mogu da skinem i gde mogu malo vise da procitam o rutu ovog modela? Hvala :)
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away! HTC DESIRE!

N-tchbl
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 13. Dec 2007. 19:54

Post od N-tchbl »

Koliko ja znam I7500 ne podrzava Eclair tj. Android 2+ samo prethodne verzije 1.5 i 1.6 mada se nadam da gresim ali tesko :)
I5700 Galaxy Spica w/ CM a8.3 | Kingston 4gb | Sennheiser CX 300

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

Подржава како сам и рекао 2.2 од драказа.Момак добићеш сад на поруке линк где и како и шта.

d27
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pet, 26. Nov 2010. 16:50

Post od d27 »

Svidja mi se ovaj telefon hardverski :D , ali mi je softverski dosta sumnjiv :smutny:

Interesuje me kako radi na androidu 2.1 ili 2.2, da li kao telefoni koji imaju oficijalne ROMove ili mu neke funkcije tada ne rade kao na tattoo? Da li onda podrzava aplikacije koje su pravljene za androide 2.x?

Da li je moguce gledati filmove sa prevodom, a bez konvertovanja, npr preko Rock playera?
Galaxy S, Note 2 demo unit, Note 3 demo unit

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

Na 2.1 radi nikako,a na 2.2 radi veoma dobro,samo sto moras da redovno oslobadjas memoriju..imas samo oko 40mb slobodno.Ali sve radi kako treba ma 2.2 i ne baguje i slicno

d27
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pet, 26. Nov 2010. 16:50

Post od d27 »

Moze li neko da mi kaze da li je tih 40mb dovoljno za normalan rad? Na primer da li moze da se igra neka igrica i da se slusa muzika u isto vreme?
Galaxy S, Note 2 demo unit, Note 3 demo unit

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

dovoljno za normalan rad,a da slusas muziku i igras igru u isto vreme neznam dali ce moci,tacnije zavisi od zahtevnosti igre.Ali 2.2 stvarno bez greske radi,i veoma je brz.E sad,telefon bi za cenu oko 150 koliko se prodaje verovatno bio najbolja kupovina da ima duplo vise rama....

iwanman
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 21:16
Lokacija: Nish

Post od iwanman »

Imam ja Samsung i7500 i HTC Tattoo. HTC ne moze da mu pridje u kvalitetu slike i izgledu, zato bih zeleo da mogu da koristim Samsung na nekoj android 2.x platformi.
Ako neko moze da mi objasni kako da ga fleshujem bicu veoma zahvalan.
Ivan
Ko moze da mi pomogne neka mi se javi na mail:
iwanman177@yahoo.com

iwanman
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 21:16
Lokacija: Nish

Post od iwanman »

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Uspeo sam
Samo jos da vidim kako da otkljucam karticu!
Na 063 mi je zakljucan telefon.
Da li neko moze oko ovoga da mi pomogne?

omega9
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sre, 01. Dec 2010. 19:53

Post od omega9 »

trebao bi dakupim i7500 android 1,6 da li on ima navedene mane sa pocetka koje sam citao za android 1,5 svidja mi se tel a bas sam se smorio kada sam procitao koliko nedostataka ima a ja nisam vican tome da ga prebacujem na neki drugi android znaci morao bi u servis... :cry: da li ova vrezija radi lepo??? HELP

i900Omnia8GB
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Čet, 30. Jul 2009. 05:32

Post od i900Omnia8GB »

Pozdrav svima, pre svega zelim da Vam cestitam novogodisnje i Bozicne praznike... Potrebna mi je mala pomoc, imam neko uputstvo za rootovanje na android 2.2 ali linkovi sa kojih treba da se skinu svi potrebni fajlovi i programcici su mrtvi :wacko: Ako neko ima uputstvo koje radi molio bi ga da mi posalje na mejl jelenaivanpajic@gmail.com

I da, umalo da zaboravim, jos jedno pitanje ako moze molicu lepo :) :D Dali je neko dizao procesor na radni takt od 710mhz? Ako jeste, interesuje me dali to utice na ovako slabasnu bateriju, dali se uredjaj vise greje i slicno? Unapred zahvalan... pozz svima

iwanman
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 21:16
Lokacija: Nish

Post od iwanman »

A ja bih pitao kako se overclockuje na 710MHz?
Poslacu uputstvo i linkove samo da dodjem kuci. Nisam pri netu na kompu.

i900Omnia8GB
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Čet, 30. Jul 2009. 05:32

Post od i900Omnia8GB »

Preko GAOSP Configuration 2. Ima ponudjena opcija na 614 mhz i 710 mhz. Trenutno mi radi na 614mhz. Aj molim te kada dodjes prosledi mi to. Pozz

omega9
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sre, 01. Dec 2010. 19:53

Post od omega9 »

Da li se sa ubacivanjem android os 2.2 nesto menja po pitanju drzanja baterije na Samsungu i7500 galaxy

nikolic025
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2011. 18:50

Post od nikolic025 »

Pozdrav,treba da prodam telefon,ali ne znam kako da obrisem google talk nalog i google mail,posto mi u zadnje vreme ne radi kako treba i kad hocu da udjem pise YOUR EMAIL WILL APPEAR SHORTLY,a talk i dalje radi...A to skoro nikako da bude...

Pa me zanima sta bi se desilo kad bih isao na restore factory setup?

Posto je telefon dekodiran i bio je na telenoru...Da li bi tako mogao da ga pokvarim ili nesto da uradim sto nebih trebao?

richpe
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 13:37

Post od richpe »

Da li neko koristi skype preko gprs-a na ovom telefonu? Kako radi? Da li se sagovornik cuje na loudspeeker-u ili na slusalici? Devojka ima lg gt540 i njoj radi prilicno dobro,pa bih i ja hteo da ga koristim,a imam internet u paketu. hvala i pozdrav!

SpawN
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 16. Jan 2007. 23:39

Post od SpawN »

preko cega povezujete ovaj tel sa kompom posto ne mogu da mu nadjem neki pc suit na netu da skinem da povezem??

Petkovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 13. Okt 2011. 21:53

Post od Petkovic »

Pozdrav svima!
Imam ovaj telefon, ali imam i problem. :smutny:
Ugasi mi se iz cista mira i nece da se upali dok ja to ne uradim....
Baterija je ok, izdrzi i do 3 dana.

Jel zna neko u cemu je problem?
Pomagajte!

Odgovori