Samsung E900

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Ljudi,da nebi postavljao celu novu temu,koja bi nosila isto ime kao ova,ovde cu da pitam.Moja devojcica ima e900.Ima problem,ne moze da spoji pc sa telefonom,ustvari telefon za pc-om(racunarom)Ja sam mislio da ona nezna to sve da instalira,pa se nisam ni obazirao puno na to,a nikako da odem do nje da ja to pogledam.I otisao sam pre neki dan,kad ono,sve ja lepo instaliram,ali mi izadje ono "tvoj hardver je instaliran,mozda nece raditi ima neki problem" ili kako to vec pise dole desno,na engleskom.Znaci jednostavno nece da ga poveze.Mislio sam da je to do kompa,i doneo kod mene na komp,kad ono ista prica.Zvao sam radnju gde smo joj kupili telefon,i oni rekose da pokusam sa neta da skinem neke nove drajvere za e900,dali je to do toga,ili nesto drugo?
p.s.Zaboravio sam da kazem da pri stavljanju usb kabla u racunar,necuje se onaj klasican zvuk "tudin" vec nesto "trrrrr" ako me razumete :oops: ,to i kod mene i kod nje na kompu.Pokusavao sam da promenim usb port,da prikacim na drugi,ali nevredi ni jedan od mojih 8portova ga neprepoznaje...
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

Dekysa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 14. Apr 2007. 22:58

Post od Dekysa »

Pošto sam već gubio telefone na svaki novi stavim šifru bez koje ne može da se uključi telefon. E sad onaj ko ga nađe ili ukrade mora da ga fleshuje da bi ga uključio. Kada ga fleshuje on uništi i podešavanje za mobil tracker pa ti on ništa ne vredi. A ako nemaš šifru i dobiješ poruku od mobil trackera opet ti ništa ne vredi jer ne znaš vlasnika kartice (osim ako ti nije poznanik maznuo telefon).

Zmaje dal ti devojka nije oštetila izlaz na telefonu ili USB kabal - priključak na telefonu je jako osetljiv a ženske ruke nevešte! A drajver je valjda originalan sa diska, i radi besprekorno!

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Dekysa napisao:A ako nemaš šifru i dobiješ poruku od mobil trackera opet ti ništa ne vredi jer ne znaš vlasnika kartice (osim ako ti nije poznanik maznuo telefon).
pa ako nista drugo imas broj telefona i odneses u telekom ili cija je vec mreza i kazes da ti je ukraden telefon i da znas broj covjeka koji je ukrao, i onda ga oni pronadju preko IMEI telefona... mada nisam siguran da bi se ovi htjeli zajebavati s ovim, ali ko zna... 8) 8) 8)

Dekysa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 14. Apr 2007. 22:58

Post od Dekysa »

Znaš šta, ako operater hoće da traži telefon preko IMEI-a onda ti mobil tracker i ne treba. Al problem je što još nisam čuo da su nekom našli telefon! :P

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Pa sta reci, nikada nije kasno :oops: :P 8) Vreme je i da pronadju svoj prvi telefon zar ne?? :dry: :x :wacko:
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Jeste da nece nadju ali ako vec imas broj telefona tog lika, i ako se poklopi da je taj broj u telefonu za koji tvrdis da je tvoj mislim da je to vec druga stvar.... bar ovdje u BL je tako... govorim to zato sto se desilo mom drugu tako nesto, samo sto nije imao nikakav program. Jednostavno je znao br. tel. tog lika koji mu je ukrao i otisao u policiju i MOBI'S i resio problem u roku nekoliko dana a lopov je dobio debelu kaznu.... 8) 8) 8)

Dekysa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 14. Apr 2007. 22:58

Post od Dekysa »

janka_88 napisao:Jednostavno je znao br. tel. tog lika koji mu je ukrao i otisao u policiju i MOBI'S i resio problem u roku nekoliko dana a lopov je dobio debelu kaznu.... 8) 8) 8)
Kod vas policija i sud radi kao u američkim krimi serijama! :o Ali sada vam ulazi naš Telekom pa će biti sve kao i kod nas!

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Dekysa napisao: Zmaje dal ti devojka nije oštetila izlaz na telefonu ili USB kabal - priključak na telefonu je jako osetljiv a ženske ruke nevešte! A drajver je valjda originalan sa diska, i radi besprekorno!
Nije to sigurno,ma milio posto nije nista fizicki osteceno na fonu...

Dekysa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 14. Apr 2007. 22:58

Post od Dekysa »

vostezmaj napisao:ali mi izadje ono "tvoj hardver je instaliran,mozda nece raditi ima neki problem" ili kako to vec pise dole desno,na engleskom
Zmaje, sada sam zbog tebe skinuo drajvere i samsung studio pa ponovo instalirao. Nije mi jasno kada ti se pojavljuje ta poruka- kada završiš instalaciju ili kada probaš da zakačiš telefon? I da li ti je telefon priključen na komp. dok radiš instalaciju? (ne bi trebao da bude)
Kod mene je neka verzija drajvera:
VER.3.0.1 FD4
GH46-00247A
Tako piše na disku a šta znači nemam pojma. To bi trebalo da je valjda nešto novije pošto moj fon ima par stvari koje stariji E900 nemaju.

vuchko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 19. Jun 2007. 15:02

Post od vuchko »

imam i ja jedno pitanje u vezi ovog telefona.naime,mnooogo se greje zadnja strana,tamo gde je baterija.da li je to normalno,ili je do mog telefona?desava li se jos nekom?

Dekysa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 14. Apr 2007. 22:58

Post od Dekysa »

Svaki telefon se greje prilikom punjenja, to je normalno. A da ti se to dešava kada nije na punjaču-to je već problem (mada nema logike)!

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Meni se moj n70 grejao pozadi gde je baterija,kad sam gledao tv preko tv-a,ali mi je sve uredu.... :unsure:

vuchko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 19. Jun 2007. 15:02

Post od vuchko »

@Dekysa
greje se dok je na punjacu,ali se greje i dok se malo duze igram sa njim,npr slusam muziku ili sam na GPRS-u :roll: da nosim ja to onda u prodavnicu,da vidim sa njima sta da se radi? :?

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Ma greje se....ponekad...no big deal...normalna stvar...nije za paniku...don`t worry be happy :oops:

Dekysa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 14. Apr 2007. 22:58

Post od Dekysa »

Ma moj se telefon ne greje. I mislim da ne treba. Al ko zna možda je to normalno... :oops: Valjda ti je telefon pod garancijom pa ako mu nešto bude ti se žali...

skubisa
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sre, 20. Jun 2007. 10:50
Lokacija: beograd

Post od skubisa »

ja imam samsung E900 vec nekih 8-9 meseci unazad i nikada nisam imala problema sa prekidom veze ili sa "seckanjem".

sto se tice grejanja, i meni se desavalo kada slusam muziku ili kada sam duze vreme na netu.

ako ti je telefon u garanciji, pokusaj da se konsultujes sa prodavcem.

pozz,

vuchko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 19. Jun 2007. 15:02

Post od vuchko »

@VladaII @Dekysa hvala ljudi na pomoci
@skubisa hvala,provericu jos i sa prodavcem da vidim sta oni misle

poz i hvala vam:)

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

No problemo, tu smo uvek da pomognemo. A i za cega sluze forumi ovakvog tipa :oops: :) 8) Pozdrav

BTW jedan offtopic. sta koj...skybisha dekysha, jel ste neka braca sestre? pomalo je smesno :lol: :lol: Ako nije frka da se objasnite...jel to neka slucajnost ili sta? :lol: :lol:

Dekysa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 14. Apr 2007. 22:58

Post od Dekysa »

Ma skubisa je skubisa a ja sam dekiŠa. Još je ona ljuta na mene od kada je od svog dečka dobila na poklon polovan p310 (vidi temu o varanju prodavaca). Inače imala je e900 kao i ja. :cry: A ja nisam ništa loše mislio.

Skubisa još jednom se izvinjavam!

Borko87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 29. Jun 2007. 21:10
Lokacija: Tetovo
Kontakt:

Post od Borko87 »

ja sam kupio mob pre 2 dana i eto problem sa usb. instaliram cd programe i drajvere i sve ok... ali kad pokusavam da konektujem mob na pc preko USB connection ... chekam preko 1000 sec ali nece da se konektuje.. pokusavam preko bloototh trazi mi neki port.. pa stavio sam COM01 i COM02 kao sto pise u uputstvo ali nece opet. jel treba nesto drugo da se podesi u mob osim ono "activation bluetooth" i visible. molim vas za pomoc.
borko

Odgovori