Samsung i8510 Innov8

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ruchno da se zakljucha? Pa chim spustish slajd se zakljucha...A WiFi kao prechicu mozesh ako ukljuchish one kao standby ikonice ili kako se vec zovu, mrzi me da gledam sada...

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

Mozes da ga otkljucas da nediras slajd,pa sam mislio da pomocu tih dugmica na prednjem panelu mozes isto i da ga zakljucas. Da li znas nesto vezano za HANDY WEATHER aplikaciju ?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ne moze preko dugmica, ali se on sam zakljuchava, vremenski (posle nekoliko sekundi). Shto se tiche Handy Weather, nemam pojma, vreme me ne interesuje bash, ionako je stalno promenljivo, tako da mi svejedno, bolje kad se ne opterecujesh tim stvarima... :)

yamaha-tzr50
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 07:09

Post od yamaha-tzr50 »

Dexter, imam jedno pitanje,jel imas nekog drugara da ima n95,n96,5800 ili bilo koji drugi,zanima me da li njihove muzicke slusalice odrovaraju na innov8 tj.da li onaj daljinski za prebacivanje pesama funkcionise? To mi stvarno treba posto vozim motor a u rukavicama bas i nije lako cackati telefon u pokretu :uhuh:

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

A da li ti se desava da ti svaka druga, treca slika slikana sa blicem bude mutnija ? Da li da ubacujem noviju verziju softvera posto mislim da mi je u tel. jedna od prvih ? :)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ne. Ustvari foto aparat zahteva malo privikavanje, i treba uhvatiti foru shto se tiche slikanja da bi stvarno izvukao maksimum. Uglavnom kad shkljocam na brzaka nisu uvek najbolje slike, ali uz mirnu ruku, podeshavanje "scena" u zavisnosti u kom se okruzenju nalazish i tako neki detalji, mogu se napraviti stvarno lepe slike.

Shto se tiche slushalica, ne znam, ima drugar N95 8GB, ali nije poneo slushalice, pa ako nadjem nekoga sa Nokijinim slushalicama, probacu pa cu javiti...

Shto se tiche FW-a, hteo sam ja da ga update-ujem danas popodne, ali sam dobio neku preporuku da ostavim taj shto trenutno imam, meni je bilo jedino bitno zbog baterije, ali nije strashno...Videcu...

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Dexter,

Ja sam stavio onaj iz februara i radio je super 10-tak dana i ponovo baterija jedva izgura dan bez koriscenja. Ne znam u cemu je fazon, ali ovo je strasno. Bukvalno obavim 15m razgovor i bateriji odu 2 crte. Foto nisam ni palio.
Rom je lepo brzi u odnosu na onaj telenor-ov.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Prichao sam sa jednim serviserom juche, i kaze ako mi ne smeta bolje da ga ne diram. Po stranim forumima chitam da su ljudi kao zadovoljni, duze im traje baterija itd, ali kaze da se vishe greje procesor i shta vec na ushtrb tog brzeg rada, a baterija valjda duze traje jer taj FW iskljuchuje vishe pozadinskih procesa ili tako neshto...

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

Da li postoji opcija da se ne prekida rad kad se slajd zatvori ? Moglo je na G810 ali tu opciju nevidim na ovom tel.

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

Kako se vi konektujete na WiFi ? (ja odem u DLNA nadjem mrezu konektujem se,upali se ikonica za WiFi da je konektovan,ali kad izadjem iz DLNA ikonica se ugasi kao da nisam konektovan ? )

dojlimi
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:35

Post od dojlimi »

dexter mozes li da napises koju verziju softvera koristis i da li ima srpski meni. hvala unapred. pozz :) :) :)
A N D R O I D

Delije Sever 1989
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 03. Jul 2009. 03:35

Post od Delije Sever 1989 »

POMOC!!! Kada prebacujem nesto sa drugog telefona na ovaj,pise mi da nema dovoljno memorije i da nesto trebam da izbrisem,iako u E:memoriji imam 6.8 gb memorije....Verovatno sve prebacuje na C,ostalo je samo 2.4 mb...Kako da ukljucim opciju da mi sve sto prebacujem prebaci na E:memoriju...Molim vas pomozite,hitno je...Hvala unapred! :cry:

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Delije Sever 1989, moras da odaberes u porukama da ti 'aktivna memorija' za 'skladistenje' poruka bude MMC i onde nece biti nikakvih problema... 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

bojke1, instaliraj program n80 wlan wizard i preko njega nadjes mrezu,konfigurises ap i posle kad kliknes na ucitavanje stranice pita te koji ces ap,ti izaberes tu wlan mrezu koju si konfigurisao.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

Sale_M , skinuo sam taj program ali kad hocu da ga instliram kaze GRESKA SERTIFIKAT ISTEKAO ili tako nesto.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Probaj da pre instalacije vratis datum na telefonu unazad 2 godine ili malo manje ili malo vise pa onda pokreni instalaciju a posle mozes da vratis datum.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

Sale_M ,pokusao sam sa promenom datuma ali neide. Mozda kad ubacic noviji softver proradi,jer mislim da mi je prva verzija u telefonu(I8510XXHJ3)

stmnis
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 19. Okt 2009. 14:31
Lokacija: Beograd

Post od stmnis »

Ko ima problem sa baterijom a ima I850XXIB2 firmware i instaliran Garmin XT, neka ucini sledece:

first delete cardrunner.dll at E:\sys\bin\CardRunner.dll

second delete cardrunner.rcs at E:\resource\plugins\CardRunner.RSC

then u see the magic happen biggrin.gif

saban
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 21. Feb 2010. 11:10

Post od saban »

Imam problem kada zatvorim slide na ovaj tel ugasi mu se ekran a telefon i dalje radi znaci svetle mu dugmici ali ekran ne radi, da li je to sofware ili nesto drugo???

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Koliko ti posle toga svetle josh dugmici? Meni se dugmici odmah gase, a ekran u zavisnosti na koliko je sekundi stavljeno. ;)

Koliko vam traje baterija inache?

Odgovori