Samsung i900 Omnia

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Laki_87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 06. Okt 2009. 17:24

Post od Laki_87 »

ne ceo forum vec ovih 72 stranice, nasao sam taj prg ali jedva posto mi je trebao u *.cab formatu. I sada kada ga imam istaliranog sve mi prima na jednu od kartica, ali idalje ne mogu ja da mu kazem ocu tu i tu... :S

ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

Meni i bez ObexInboxEx programa radi prebacivanje (preko bluetootha na memorijsku. Treba samo u setingsu da se to podesi...
Prethodno pomenuti program pravi problem kada se salje biznis kartica...
Nokia e71

Laki_87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 06. Okt 2009. 17:24

Post od Laki_87 »

"treba samo u steingsu da se to podesi..." AJ posto znas objasni mi kako i ja da podesim posto sam potrosio najmanje 3 sata na trazenju istog.

ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

Start/Settings/Connections... Bluetooth...
pa sklorujes do poslednje kartice FTP.
Tu su ti podesavanja gde hoces da se smestaju fajlovi koje dobijas preko bluetootha.
:wink:

Inace, bilo je nekoliko puta pisano o ovome...
Nokia e71

Laki_87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 06. Okt 2009. 17:24

Post od Laki_87 »

Probao sam to pre nego sto sam poceo da citam ista o tome, nema veze. kad napunim 1 karticu onda cu da vidim sta cu dalje... Hvala u svakom slucaju...

Korun
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Pon, 28. Sep 2009. 14:10
Lokacija: Beograd

Post od Korun »

video sam da se neki vlasnici zale na kvalitet zvuka na slusalicama, verovatno je do loseg kvaliteta slusalica, ja sam u pakovanju (fool / lux) vrhunske slusalice na kojima kad se pojaca zvuk sa mp3 playera do kraja ne moze da se slusa koliko je jako.

banelaki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Pet, 02. Jun 2006. 14:06

Post od banelaki »

Korun, preciziraj molim te koje su to slusalice. Gde mogu da se kupe i posto su. To (fool / lux) sta znaci. Google mi nije bas nesto pomogao. Doduse ja sam probao sa nekim kineskim kao i sa original Samsungovim. Zvuk katastrofa a i slabo se cuju, a sve do "panja".
Koja su iskustva sa stereo Bluetooth slusalicama.

Korun
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Pon, 28. Sep 2009. 14:10
Lokacija: Beograd

Post od Korun »

taj telefon je placen u roaming-u 48100din uz taj paket dolaze i ove slusalice (na slusalicama tj bubicama je niklovani natpis samsung e sad moze da bude i do telefona mada ne verujem), sad sam video da na njima tj dzeku koji ulazi u telefon pise made in china ali bukvalno mozes da izvadis slusalice iz uveta da stavis na sto i da slusas, tako se jako cuju

meja.sg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 11. Okt 2009. 13:44

Post od meja.sg »

Ej pozdrav ljudi! :) Kupio sam polovnu omniu pre neki dan i nece da rade slusalice i usb kabal. Punjac radi normalno. Sta da radim? Do cega je? Koliko bi kostala popravka? Unapred hvala!

kraza
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 11. Sep 2007. 00:53

Post od kraza »

Pozdrav svima
Imam problem i ubih se pokusavajuci da resim, ali nikako
Od kako sam uradio hard reset od free internet konekcije mi samo radi wifi, kad ga vezem sa komp nece da mi update-uje vremensku prognozi i nece da mi radi opera i IE koji su u WM, odnosno sistemski programi nece da koriste sbb internet preko kompa a instalirani programi kao skyfire i netfront pice bez problema. Preko wifi-ja sve radi normalno
U cemu je problem i kako da ga resim?
Unapred hvala

lazarrr
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2008. 17:32
Lokacija: krusevac
Kontakt:

Post od lazarrr »

imam jedno pitanje... omnia nece da prima pozive ni sms. ja mogu da zovem i saljem sms, idem na net, ali nikako da primam pozive. zvao sam mts rekli su da ukucam neki kod ##002# poziv, i odradio ali i dalje nista... pretpostavljam da sam ja nesto cackao, ali ne znam sta...pokusao sam par kodova, ali bezyspesno..ajd pomagajte.....hvala...

Korun
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Pon, 28. Sep 2009. 14:10
Lokacija: Beograd

Post od Korun »

da li nekako moze da se posalje vise od 1 slike pomocu bt, ja oznacim 3-4 slike i kliknem na send ali bt zamracen :unsure:

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

lazarrr, pogledaj u Phone meniju da nisi ukljucio blokiranje dolaznih poziva (Call barring) ili neko bezuslovno preusmeravanje.

Korun, File explorer valjda i dalje ima bug da ne moze da salje vise od jednog filea. Probaj sa nekim drugim file managerom ili sa nekim programcicem specijalizovanim za transfer preko BT. Ako to ne radi, onda je ipak problem do implementacije u BT Stacku.

Markone
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 14. Okt 2009. 20:28
Lokacija: sarajevo

Post od Markone »

zdravo drugari , imam jedan problem ako mozete da mi pomognete kupio sam ovaj telefon pokusavam da se snalazim kako znam i umem , problem je u tome sto ne znam da namestim zvuk sa poruke otisao sam u ono podesavanja i zvukovi i obavjesti odem na obavjesti izaberem slanje i primanje textualne poruke i izaberem i zvono i sve i kad izadjem opet mi se poruka ne cuje i vrati se na staro podesavanje MOLIM ZA pomoc... ako moze sto brze HVALA

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Markone, probaj prvo da ga restartuješ, a ako ostane uporan onda tu melodiju prebaci sa kartice na telefon pa iz početka. Ako ni to ne proradi znači da si stavio neki format koji nije podržan pa će ti trebati kodek za to (npr. wav).
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Markone
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 14. Okt 2009. 20:28
Lokacija: sarajevo

Post od Markone »

probacu sad da ga restartujem , to je samo gore ono malo dugmence ? i stavio sam obicnu alarm melodiju bezveze nista posebno ta je melodija fabricka njegova
EDIT:
probao sam da promjenim pjesmu za poruke opet nece restartovao sam ga na gore dugmence nece opet da svira za poruke , znaci odem na obavjesti izaberem im:nova instant poruka ukljucim repoduciraj zvuk stavim neku pjesmu obicnu ukljucim prikazi poruku na zaslonu i ukljucim vibracija to isto uradim i na stanje i primanje poruka:nova textualna poruka isto to podesim sve i opet poruka nece da zvoni, MOLIM ZA POMOCC :: HVALA

Spojio:gameforce:Zabranjeno uzastopno postovanje.Koristi opciju "Izmeni" Sledeci put brisanje bez upozorenja!

Korun
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Pon, 28. Sep 2009. 14:10
Lokacija: Beograd

Post od Korun »

start-setings-personal-sounds&setings-notifications(u dnu ekrana)-event(u padajucem meniju izaberes new instant message) i dodas ton po zelji

vule1001
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Čet, 15. Okt 2009. 09:40
Lokacija: vrbas

Post od vule1001 »

jel moze neko detaljno da mi objasni kako da instaliram garmin na i900. moze i na pp :blinky: skoro sam kupio omniu a i nikad dosad nisam imao iskustva sa instalacijom garmina

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

vule1001, evo linka do teme GPS i funkcionalnost... Tu ćeš naći odgovor, a ako imaš neko pitanje o GPS-u ili o programima za njegovo korišćenje, tamo postavi pitanje... :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

cure2fast
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 17. Mar 2009. 19:10
Lokacija: Beograd

Post od cure2fast »

HITNO POTREBNA POMOC: :o
greskom sa obrisao sve kontakte iz outlook-a(oznacio ih sve i kliknuo delite)....e sad posto nisam znao da mi je sync podesen tako da ako su kopjuter i omnia u "kofliktu" sa podacima da mi on ubaci sve kontakte sa kompa na omniu,a visak sa omnie obrise....tako da sad nemam ni jedan broj!!! :cry: mogu li bilo kako doci do tih kontakata(da nisu mozda u nekom recycle bin-u outlook-a,ili tako nesto?)?!hocu da se ubijem,ali bukvalno...ne znam ni jedan broj napamet!pomazite ako boga znate... :cry:

EDIT: uhhhhh...uspeo sam da se snadjem i vratim sve nazad na mesto,pa sam sretan do neba... :D tako da nista ne treba...now its all just fine! :wink:

Odgovori