Samsung Galaxy Note III N9000 / N9005

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od Drakenzen »

Cinjenica je da pada cena, nema tu sta. tako je uvek bilo i tako ce nadam se uvek i biti, nego ne znam da li je bilo reci u ranijim postovima ali da li postoji mogucnost da se ugasi opcija na kojoj se svaki put kad pristnem home dugme ukljucuje magazin a da to ne bude force stop same aplikacije?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od Azimuth »

Kako to misliš da se pali magazin? Flipboard? Meni se ne pali...tek kad privučem prstom od dole ka gore, ali na sam klik tastera se ne pali.

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od Drakenzen »

Da na filpboard mislim, ne znaam zasto ali ako se vec nalazim na home meniju pritiskom jos jednom na home dugme mi se pali filpboard, moram da priznam da me poneki put bas iritira to. :disgust:

nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od nemanjabrat »

Baraba, znam lika i ljude koji su kupovali od njega. Nisam cuo da se neko zalio na telefone. Telefon kupujes po principu nadjes se sa njim. Covek je preprodavac. Samo ako iskljucivo u oglasu kaze da ima garanciju 2 god to je od nekog operatera, a ako ne napise to je onda uglavnom ona radna garancija. Osim ako lik nije promenio nacin poslovanja od kad sam ja dobio ove informacije.
Opet kazem ljudi su mi govorili da je ok prodavac, ali to nije ista prodavnica kao handy ili neka druga ...
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od Baraba »

nemanjabrat, ne znam o čemu pišeš, ali o dve radnje koje se vide sa slike iz mog predhodnog posta ne pišeš. Ono su radnje, lično sam kupovao u njima, pogotovo "Hram" koji postoji godinama. Druga radnje je bila na NBGD, preselila se u Knez Mihajlovu u TC Milenijum, odavde je iLuka kupio par telefona u toj radnji... Nešto si pomešao. Neću da reklamiram radnje, nemam ništa od toga, i tako nisam kupio kod njih note 3, našao sam nov još povoljnije.

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od Drakenzen »

Jesam li ja to nesto propustio ili nam se pridruzio Baraba, cestitam druze. Pravi izbor! :wink:

mrkixxx
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1170
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 12:09
:: Xperia Z2
:: android...
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od mrkixxx »

Zeznuto kod polovnih telefona je to sto ne znas da li fizicki ostecen a da se to ne vidi i da li je tecnost pala na njega, a on i dalje radi. Ovo poslednje se meni desilo. Kad su ga otvorili u servisu videli kafu i /ili koka kolu. Ja sam resio da kupujem samo nove uredjaje. I uvek sa kutijom i opremom. Garancija manje-vise.

weska88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1093
Pridružio se: Pet, 18. Okt 2013. 21:59
:: iP11pro

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od weska88 »

^sto kaze kolega samo novo sa kutijom garancija mi ne trebe,ja se nadam da nisam baksuz da crkne ploca,ostalo sve moze da se popravi,garancija ne pokriva razbijen ekran,coca-colu itd...

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od Baraba »

Ja ipak volim sa garancijom. Trenutno je mala razlika sa KP bez garancije i u radnji sa garancijom. Čist primer je note 3.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od Azimuth »

+ 1

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Одг: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od Baraba »

Za sta je ovaj desni ulaz?
Slika

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od Drakenzen »

Ovo ti je usb 3.0 micro kabal, sluzi da se poveze preko 3.0 usb porta, naravno ako ga tvoja maticna podrzava i omogucuje prenos podataka od 625 MB/s

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od Baraba »

Ok, ima li veze sa punjenjem? Da li sa ovim brže puni nego sa standardnim originalnim od S4 tj. microUSB? Da li se šteti ako se puni standardnim microUSB punjačem od S3/4?

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od 1808 »

Baraba, nema veze sa punjenjem, ali ima veze sa brzinom transfera podataka ukoliko drugi uređaj podržava protokol USB 3.0

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od Azimuth »

Ja sam samo probao ali ga nisam nikada punio do kraja sa standardnim punjacem. Rekao bih da je brzina tu negde podjednaka, mada nisam punio do kraja niti merio u minut tj %. Stetu neces napraviti, samo budi pazljiv kad stavljas i skidas punjac da ne bi iskrivio onaj "jezicak" sto razdvaja po sredini.

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od Drakenzen »

Punio sam nekoliko puta sa standardnim i nema neke razlike u vremenu, mada ni nikad nisam obracao paznju na to. Jedina je razilka prilikom povezivanja sa kompom.

nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od nemanjabrat »

Baraba, prodavnica hram je druga stvar. Ja ti samo govorim na koji nacin do telefona dolaze prodavci kao sto su dr mobil a kako dolaze handy i ostale vece prodavnice. U ovim manjim na dosta mesta jos daju 6 meseci garanciju sto nije zakonito i mole se da ti se uredja ne pokvari da ne bi morali oni da ga servisiraju pitaj gde i ko.
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od kvaka33 »

Auu Baraba ,ipak si poklekao i uzeo trenutno najbolje na trzistu ;)
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od Baraba »

@nemanja, to su isti telefoni. Kako je ko dosao do njih je njihova stvar. Sta njega briga kako sam ja dosao do novca. Pricali smo o cenama note 3 novim u radnji. Kao sto vidis nije u mojoj radnji. Niko ovde ne kupuje u handy ili comtrade, osim ako ne uzima na ugovor preko operatera. Ne znam sta hoces da kazes, cena je dosta pala i to je cinjenica. Polovan ces prodati za 400, tesko za vise.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy Note III N9000

Post od zoreli »

Nema teorije da se polovan Note 3 trenutno proda za 400 evra (dobro upućenima) :) ... Na KP su par preprodavaca najavili da će iduće nedelje imati nove-neotpakovane full za 399 evra .
16 godina na forumu MOBILNISVET

Odgovori