Novi SAMSUNG wave

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Novi SAMSUNG wave

Post od mihajlovic »

Slika

3G handsets SGH-Z510 i SGH-Z540 i 4 GSM modela – SGH-D800 and the SGH-D820 slider telefoni,SGH-D810 na preklop and i ultra tanak candy bar fon slican kalkulatoru, the SGH-P300!
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ovaj P300 bolje da ne pustaju u prodaju ako ne misle da propadnu!A i od ovih ostalih samo ova Z serija lici na nesto,mora da je ovo neko zezanje,Samsung je poznat po fancy telefonima a ovo je propast!
Pozdrav 8)

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

Sto se mene tice svi modeli su ok osim ovog p300-kao kineski digitron izgleda :)
Naravno ovo je samo moje misljenje,verovatno imaju i dosta prednosti...
MNJIH!

**QL**
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 15:14
Lokacija: Arilje,Srbija

Post od **QL** »

Pa ako su u pitanju 3G modeli verovatno je Samsung hteo da malo experimentishe sa dizajnom. Inache, strashno mi se u poslednje vreme svidjaju ovi crni Samsungovi telefoni
Dizzzzzzzzzzzle Fizzzzzzzzzzzzzle Snoop D-O-double G

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

slozio bih se sa **QL** oko ukusa u vezi ovih telefona...svidjaju mi se ove malo grublje ivice za razliku od onih "fancy" ranijih modela...mislim da po malo lice na SE K750i po boji i linijama izrade...(ili je to samo moja zelja... :D :D :D ) pozz... 8)

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

svi telefoni dobro izgledaju osim p300 koji vise lici na digitron(kalkulator) nego na telefon ali vidicemo kako ce se pokazati u tehnickom smislu , ali sigurno su odlicni posebno svi osim digitrona(p300)

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

Zvanicno menjamo naziv samsung modela P300 u "digitron" :D Naravno samo se malo salim,meni licno se navise sidjaju samsungvi klizni telefoni.Mada ni ovaj z510 (sto podseca na motorolu V3) nije los.
MNJIH!

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

pa mogu ti reci da "digitron"nije tako losh , 1.3 mp camera ,blic ,video, 220x176 rezolucija displeja , 262.000 boja, bluetooth, tezak je samo 65 grama...niz funkcija

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

Nisam rekao da je los daleko od toga,samo na slici izgleda kao neki kineski digitron.Naravno telefon ima vrlo jake funkcije za tu gramazu... :)
MNJIH!

Odgovori