Samsung Galaxy S2 I9100 i S2+ I9105

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
djemba87
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 15:57

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od djemba87 »

Drugari imam jedan tehnicki problem,ako se tako moze nazvati,sa ovim telefonom...Dakle,prilikom surfovanja po fejsu,bar sam taj problem tu primetio,nakon malo duzeg surfovanja po mom profilu,desava mi se da se telefon ugasi,i nakon toga kad ga upalim javi mi da mi je baterija prazna,a bila je poprilicno puna pre gasenja,a cim ga stavim na punjac on mi odmah vrati bateriju na procenat koji je bio pre gasenja (npr: pre gasenja baterija je bila na nekih 70%,kad se ugasi javlja mi npr 8%,cim stavim na punjac odmah mi javi 70%)...u cemu moze biti problem? Odradio sam update softvera na 4.0.4,a desio mi se ovaj problem i noc pre apdejtovanja softvera. Pozdrav

guliver_m
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2012. 18:14
:: nokia 6120c

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od guliver_m »

Ljudi, hteo bih da kupim ovaj telefon. E sad, interesuje me, da li se isplati kupiti ga, jer cena je i dalje velika, a telefon je izasao pre godinu i po dana. Da li ima jos neki telefon u klasi ovog modela, sem naravno S3? Hvala

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od Behemoth »

Imas Sensation i Motorola Razr,koji su jeftiniji,ali po mom misljenju za nijansu slabiji telefoni.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od hirurg »

guliver_m, imas dosta telefona....samo ne znam sta ti ovo znaci izasao prije godinu i po????nije to auto pa da gledas godine...izasao je tada i jos uvjek nema nista boljeod samsunga sem trice...preporuka je da uzmes neki htc...nisu nista slabiji jer sam imao modele...znaci specifikacije su sitnice koje ne osjetis a kvalitet je na strani htc svakako...

djemba87, e taj telefon trebas da udas...dva razloga imas ili se pregrijava ili imas sjebanih sektora na emmc memoriji tako da tu nema spasa crkava malo po malo kao i los HDD
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od janka_88 »

Ja bi se ipak zadržao na Samsungu u odnosu na HTC jer su uvijek brljavili sa baterijama i u drugačije me niko ne može ubijediti. :)

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od hirurg »

janka_88, ajd mi reci jel bolje imati stabilan rad telefona ili bateriju koja drzi par sati vise...vidim da pricas iz iskustva koje si procitao na forumu...ja sam imao sve cetiri velike kompanije sa androidima...htc samsung lg i SE..jest samsung prvi...ali podrska roma je haos....toliko bagovito da nemam rijeci...lg je zadnji po bateriji a htc je drugi i ima ubjedljivo najbolji android na sebi...naravno poslije nexusa....
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od janka_88 »

hirurg, imao sam ja priliku koristiti i htc a sad samsung i znam šta pričam. Nebi puno lupao o stabilnosti jer ja nemam problema što se stabilnosti sistema tiče na samsungu. Uglavnom podjednako iskustvo i na htc i na samsungu imam što se toga tiče. Ali zato autonomija baterije je na strani S3. Ne kupuje svako ni telefon da bi mijenjao ROM-ove, a ja mislim da samsung nudi i stabilan fabrički rom kao i solidnu autonomiju baterije. Ja sam sa sistemom imao problem samo kad sam custom instalirao. Vratio na fabrički i sve funkcioniše odlično za moje potrebe. Jesam naveo u temi za S3 kao što si vidio problem sa prvim pokretanjem da moram čekati na dialer ali mene to toliko i ne smeta, samo mi je nejasno zašto to ne riješe jer hardver nije u pitanju. :)

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od hirurg »

baterija na one x i s3 je tu negdje....ja koristim stock i imam frku sa NR stavim custom neka druga frka i tako stalno...ovaj slim radi fino..a pola app ne radi na njemu :(
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od Azimuth »

hirurg, ti kao da trazis samo mane telefonima. Pa nadji market enabler, sa njim ce ti sve aplikacije raditi. Lancher i sve ostalo menjas po potrebi. Zasto se ogranicavas sa onim sto je po default-u u rom-u? :?
Personalizuj ga onako kako tebi odgovara pa uzivaj kao i mi ostali. Na kraju krajeva, upravo ta personalizacija i jeste sustina cele price...

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Одг: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od Baraba »

Meni izgleda kao da je htc mogao da personalizuje a samsung ne :D

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od hirurg »

Azimuth, udadoh ga juce...neka ga djavo nosi od mene...sad imam dilemu sta uzeti :)
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od Baraba »

hirurg, kako šta, pa S3 naravno Slika

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od sugarcoated_ass »

Ja glasam za Motorola RAZR HD... kad izadje, naravno. :D

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od toda81 »

znaci hirurg menja jedan od najboljih tel ;)
Note IV N9100 dual

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od hirurg »

toda81, galaxy s2 je drla :))))))) kad je otisao pao mi kamen sa srca...sad stvarno ne znam sta uzeti do 300 evra..note,t989,ili sensation xl...ili nesto drugo
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od sugarcoated_ass »

hirurg, RAZR! RAZR! RAZR! :D

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od toda81 »

hirurg, steta sto je tebi zapala koska od tel, a ne masina kao sto je npr kod mene ;)
Note IV N9100 dual

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od hirurg »

psyhound, n7000 mi je zapeo...koliko je ta motorolaa?
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od sugarcoated_ass »

hirurg, 250 - 290 po oglasima na MS sajtu. :wink: Kontam da je do 350 na crno.

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Re: Samsung Galaxy S2 I9100

Post od oxigen »

Pozdrav svima, dugo sam koristio s2 bukvalno od kada se pojavio ne znam zašto ali mi se bio pokvario auto focus na kameri pa sam ga prodao, nešto baš nisam bio zadovoljan sa s2 dobar je to mob ali... Sada imam galaxy note i mogu reći da sam prezadovoljan svaka preporuka, baterija traje mnogo duže nego na s2 a ima i prelep veliki ekran, za meni nije uopšte glomazan , svako ko se dvoumi da li da uzme Note neka kupi neće se pokajati.
Ja sam moj platio 340e full kupljen u telenoru garancija kutija star 3 meseca, nema ni jedne tačkice nsa telefonu zaista je očuvan.
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

Odgovori