Samsung i8910 Omnia HD

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
sila
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 22. Feb 2010. 22:33

Post od sila »

Posto sam uspio nekako obrisati onu igricu asphalt 4 zna li neko gdje mogu da je skinem ali da je po mogucnosti besplatna

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

Мој пријатељ,поседује овај телефон.Међутим жали се на фринг који ради све али не може ваљда да овавља видео позив,одмах изађе,а скипе му пише да кад покрене ваљда да није компатибилан са телефоном.Има ли неко решење или дали се неко сусретао са овим проблемом.Хвала

MrHavarija
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 24. Sep 2009. 16:46

Post od MrHavarija »

Problem problem problem :( :( :(
Kupio sam pre 2 dana ovaj telefon, polovan do duse i vec mi se pojavio problem :smutny:

prvi problem na koji sam naisao je bio taj da mi se cesto pojavljivalo App. Manager: Memory Full. Close some applications and try again kada hocu da udjem u nesto, a nista od aplikacija mi nije bilo pokrenuto, sve sto je bilo zatvorio sam i nikako nisam uspeo da resim ovaj problem nego da upalim pa da ugasim fon... ali taj problem se posle toga opet ponavljao :(

drugi problem je bio taj da sam poludeo vise od toga i od jedne aplikacije photo contatcs koja mi je uvek otvorena i uvek pored nje je one tackice sto idu u krug, znaci cim ga upalim odmah se ta aplikacija pali i nema sanse da je zatvorim!!! e posto sam poludeo vise, resio sam da hard resetujem fon, posto je bilo tu i neke muzike od pre i nekih tema, ja sam lepo resio da krenem tako reci "nov zivot" sa tim telefonom i uradio sam hard reset. Sve je bilo ok, ali sam negde procitao da ako je kinez, kada se uradi hard reset telefon se mnogo brze pali nego kod ovih originala.. E sad, moj se upalio relativno brzo, ne bas kao kad ga ugasim i upalim, ali za par nijansi brze...to je isto problem koji me brine..
.e onda, kada sam to uradio, ocekivao sam da, nece vise biti nepotrebnih aplikacija i tema koje samo "koce" moj telefon nego da ce sad da radi kao zmaj i da nece biti te muzike i da ce se memorija formatirati, ali NE! Telefon se ukljucio i sada, ne da radi SPORO , nego NEUOPREDIVO SPORIJE do pre hard reseta :( Sta sada raditi??? :/ sta sada?? :smutny: :smutny:
Čak je i muzika ostala, dok su teme i neke jos 2-3 aplikacije obrisane... :/u totalnom sam tako reci kur*cu, ipak, nadao sam se da nece biti nekih problema oko tog telefona :smutny:

i treci problem je taj da kada se konektujem na neki ap,na koji ja hvatam konekciju preko wirellesa preko kompa, konektuje se , sve je ok, ali kada hocu web browsing, pise mi NO GETWEY REPLY.

pomozite mi ljudi da resim ove probleme :(

P.S. i posle hard reseta je*ena aplikacija PHOTO CONTATS se ponovo upalila -.-
EDIT -----CAK MI BAGUJE I KAD KUCAM PORUKE!!! :( ne mogu ni poruku da otkucam, nece da otkuca sve slova, nece nista, ljudi pomagajte! :(
edit ----- provalio sam zasto nece da kuca bas... bio je na punjacu, kada skinem, kuca poruke normalno..

gangsta
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 13. Apr 2010. 21:52
Lokacija: Banja Luka

Post od gangsta »

ako na punjacu ne kuca normalno onda nije dobar punjac, ne daje tacan napon na tel. menjaj ga. a sto se tice ostalog izvadi mem karticu, odnesi tel u servis i reci da ti urade full flash, zatim na komp formatiraj karticu i vrati u tel. :)

MrHavarija
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 24. Sep 2009. 16:46

Post od MrHavarija »

bio sam u servirsu... i rekli su da mi mogu pomoci samo satim full fleshom... ali .. da budem iskren, ne daje mi se 2000,00 za to... jel bih mogao ja da uradim tako nesto?? :)

sila
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 22. Feb 2010. 22:33

Post od sila »

Imam problem kada spojim telefon sa usb kablom , pocne ga punit ali mi se nigdje ne pojavljuje ono da me pita hocu li da prebacujem podatke i ne pojavljuje mi se na kompjuteru nigdje da je spojen sa telefonom tako da ne mogu da prebacim slike nikako pa ako moze pomoc

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

A dali je nekad to radilo kako treba ili si od skora poceo koristiti taj telefon pa i pokusavao ga spojiti sa kompom?

sila
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 22. Feb 2010. 22:33

Post od sila »

Prije mi je to radilo normalno i prebacivao sve pa onda jedno duze vrijeme nisam nista prebacivao i danas da proban nece nesto

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Nekim cleanerom si mozda borisao neka podesavanja, priseti se kako si to radio prvi puta i sta si podesavao ili instalirao.
Pisem ti ovo otprilike sta bih ja uradio a da je u pitanju nokia tu bi se vec lakse snasli.

sila
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 22. Feb 2010. 22:33

Post od sila »

Evo uzeo sam cd i instalirao sve sa njega one usb drivere , pc studio neki i sve drugo sto je bilo na cd-u ali nece nikako da mi izbaci ono da pristisnem npr. mass storage , nije do kabla sigurno cim krene da puni telefon , da sam nesto brisao sa telefona nisam nista koliko ja znam , udjem u settings pa onda connectivity pa zatim ima tamo ona stavka USB , pritisnem na nju i onda mi pise USB connection mode - Mass storage i ispod dole Ask on connection - Yes , tu sam sve pritiskao i mjenjao ali se nista ne desava

dimso
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Uto, 19. Jan 2010. 10:31

Post od dimso »

probaj na drugi komp, da se ne mozgas do cega je. ako ni tamo nece onda nesto ne valja sa kablom ili telefonom.
a kad vas pocne zezati telefon kao mr havariju samo stavite neki noviji custom firmwire i prethodno bekapujte podatke. nije problem to uraditi ima upustvo na netu u nekoliko koraka, a oni tamo u servisu za 2000 bas deru. to je max 10 min posla.

sila
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 22. Feb 2010. 22:33

Post od sila »

Probao sam na drugom kompjuteru ali isto ga pocne puniti ali nece da prebacuje podatke , probat cu to naci negdje posto mi treba iz telefona dosta stvari a neznam kako da ih prebacim , kupio sam nokiu n8 pa ako neko zna kako da najlakse prebacim sa jednog telefona na drugi sve podatke , preko bluetooth-a necu za pola godine prebaciti sve

dimso
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Uto, 19. Jan 2010. 10:31

Post od dimso »

ne vidim drugi nacin kako povezati dva telefona nego preko bluetootha. ili uzmi memorijsku karticu pa prebaci sve na nju sta imas i onda je ubacis u drugi telefon. ako ti je kartica manjeg kapaciteta ponovis to nekoliko puta.

sila
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 22. Feb 2010. 22:33

Post od sila »

Probat cu da napravim ovo da mogu prenijeti podatke na kompjuter pa mi je tako najlakse a ako nemognem onda moram uzeti tu karticu pa tako uraditi

sila
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 22. Feb 2010. 22:33

Post od sila »

Nisam ubacivao nikakvu novu verziju niti sam nesto dirao ali sam uspio da ga povezem i da mi se pojavi ono mass storage , to sam uradio tako sto sam stavio telefon u ofline rezim i onda mi se pojavi ili se izvuce kartica iz telefona . Ovo sam napisao eto cisto ako se nekom desi isto kao i meni ovaj problem pa da moze probati na ovaj nacin da prebaci podatke . Pozdrav

Izvinjavam se ali nisam vidio da sam ja zadnji napisao post inace bih koristio opciju izmeni vec tek kada sam poslao vidim da stoji jedna ispod druge a to je prema pravilu foruma zabranjeno a nemam nigdje opciju da obrisem poruku

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Da uvek postoji neko rezervno i neotkriveno resenje za neki problem i eto ti si ga pronasao.
Meni se desava da kad prepunim tel. aplikacijama i temama nemogu uci u menadzer aplikacija ali sam otkrio da kada se poveze telefon sa kompom u ps suitite rezimu moguce je na telefon uci u menadzer aplikacija.

sila
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 22. Feb 2010. 22:33

Post od sila »

Kako da uradim update softvera na ovom telefonu , ukucam *#0000# i kada hocu da pritisnem ono da mi nadje novu verziju trazi mi nekakve sifre i username da bi se spojio sa internetom

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

imam problem sa bugom/ekranom, nece da prihvata pritisak prsta u odredjenom redu(ekrana). Meni npr. red ekrana u porukama(Messaging) "Drafts". Naravno problem je i u ostalim aplikacijama u tom redu-delu ekrana. Nema mrtvih pixela i sl. a kvar nije nastao mehanicki. Do skoro je radio normalno...

Koristim originalni software i SPB Shell...

Jel imao neko ovakav problem i kako ga je resio?

hvala unapred!

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

chilly, Pokusaj da deinstaliras SPB Shell pa da vidis kako ce se onda ponasati. Nekim on zna stvarati probleme odma nakon instalacije a nekim tek nakon odredjenog vremena koristenja. Fino izgleda i sve to znam, ali sigurno je jedino da to predstavlja povece opterecenje za telefon.

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

evo upravo sam uninstalirao SPB Shell i opet ostaje problem?! naravno restartovao sam tel. :(

jos neka ideja?

Odgovori