Samsung I9000 Galaxy S

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Rhiannon, kod mene radi normalno, ali ja ne koristim stock video plejer. Pošto Galaxy podržava po defaultu dosta kodeka onda je najbolji plejer mVideo plejer.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Rhiannon
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2011. 21:00

Post od Rhiannon »

telep, знам, ни ја не користим сток видео плејер него баш мВидео плејер јер сте ми га ти и беочке препоручили и имам овај проблем са њим, баш чудно што неће да ми ради овај зум нормално на мВидео плејеру, а видиш, теби хоће. Да нема то везе с тим што ми није флешован телефон и што користим официјелни ром, или што је телефон узет преко оператера а није купљен "слободан"?

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Jel to ne radi ni na jednom klipu, možda je do tog fajla što si probala?Probaj da apdejtuješ program ako ti nije najnovija verzija.

Edit: sada sam probao sa više fajlova i ume da se zaglupi, ja stalno držim isto podešavanje pa nisam baš testirao.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Rhiannon
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2011. 21:00

Post od Rhiannon »

telep, Ево пробала сам пет клипова, трилогију "Господара прстенова" у .мкв формату, ХД резолуција, и два Харија Потера у.wmv формату, обична резолуцијица, неће ни један од њих пет да се зумира, можда треба да пустим неки видео у .мп4 формату? Верзија ми је 2.8.2 од 3. марта.

Andrijano1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 22. Mar 2011. 21:05

Post od Andrijano1 »

Moze mala pomoc? Hocu da uzmem ovaj telefon preko telenora samo ne mogu da se odlucim za koji internet paket... Kolko oprilile se potrosi mb mesecno ako se svaki dan redovno posecuje facebook,youtube,pretrazuje google,salju i primaju mailovi i tako? nadam se brzom odgovoru! :D

Urkinjo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Pon, 20. Dec 2010. 12:55
Lokacija: Bg
Kontakt:

Post od Urkinjo »

@Andrijano1 ne znam kakve pakete imaju u telenoru .. meni je recimo 350mb dovoljno, cak radim i update programa, stalno sam na twitteru,facebooku,pratis.me, na youtube retko zalazim ... posetim mobilne verzije po nekog info sajta kao sto je mondo i blic, citam i saljem mailove ... i sasvim me zadovoljava
Samsung Galaxy S I9000

mit.es
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 27. Mar 2011. 01:11

Post od mit.es »

Ljudi imam jedan mali problem sa galaxyem :( U poslednje vreme mi se cesto desi da mi ceo telefon zablokira :blinky: Ceo ekran pocrni i nikako ne mogu da ga pokrenem dok ne izvucem bateriju i vratim, upalim... Skroz sam obrisao TW launcher i instalirao PRO koji je bolji milion puta i brzi... Naravno po difoltu je sad... Sad mene zanima da li sam ja brzo kucao i otvarao nove ikone pa zbog toga zabaguje ili je to od pro launchera? Ili je nesto trece u pitanju? Da li se to i vama desavalo ili ne? Hvala svima ;)

zlayax
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 27. Mar 2011. 09:20

Post od zlayax »

Pozdrav svima!! Imam fon vec 4 meseca a i dalje koristim android 2.1,nisam uspeo sam da ga nadogradim bar na 2.2 jer mi kies ne vidi fon...sve sam probao...Fon je kupljen u Holandiji nije sa mreze Firmware version 2.1-update 1 Baseband version I9000xxjm1 Kernel version 2.6.29 root@se-S603 #2 Build number Eclair.xwjm2.Da li da ga odradim preko odina ovako ko na ovom sajtu
http://www.techlivez.com/2010/07/how...-2-2-tutorial/ ima bolje resenje, novija verzija softwera za 2.2 ili mogu odmah 2.2.1...Unapred zahvalan.veliki pozz!!

lukasasa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sub, 20. Jan 2007. 18:43

Post od lukasasa »

mozes odmah na 2.2.1. Imas uputstvo na benchmark-u ako ne znas engleski, posto vidim i da si tamo pitao strana 98 mislim. to je vipov 2.2 a posle mozes i na 2.2.1. Prosto je

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Jedna lepa vest za korisnike Galaxy S-a.. Pojavio se zvanicni Gingerbread..:-) Jos uvek nije rootovan, ali i to ce biti uskoro..:-)
http://www.xda-developers.com/android/n ... nload-now/
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

lukasasa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sub, 20. Jan 2007. 18:43

Post od lukasasa »

jeste rootovan ali je izgleda beta barem tako pise na samfirmware a za root strana http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1009177

Rhiannon
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2011. 21:00

Post od Rhiannon »

Ninolina, Е баш си ме обрадовала! Може ли неко да ми потврди да ли је бета и кад ће моћи да се скине преко Киеса ако имам телефон закључан на оператера, јел то зависи од оператера кад ће да "пусти" апдејт или како то иде?

lukasasa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sub, 20. Jan 2007. 18:43

Post od lukasasa »

Preko kiesa tesko. To je rom za uk pa ni oni ne mogu preko kiesa, a ti ako si jos na mts-u zakljucan zaboravi na update. Mozda za koju nedelju, mesec bude za vipovce. Prema tome jedino da ga otkljucas (kao ja) pa preko odin-a ubacuj sta hoces i gotovo za manje od 5 minuta

Rhiannon
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2011. 21:00

Post od Rhiannon »

lukasasa, Хвала ти на информацији, значи закључани телефони добијају касније, зависно од оператера, ја сам мој узела преко неке Мовистар компаније јер живим у Мадриду, немам појма кад ће они пуштати тај апдејт, видећу онда на нету, али ако ће бити за месечак дана могу да се стрпим, јер свеједно сам узела телефон пре само две недеље и имам Фројо, задовољна сам, није ни Фројо лош, него рекох да видим да можда није универзални Џинџербред а не УК ром.

Хвала у сваком случају, велики поздрав.

lukasasa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sub, 20. Jan 2007. 18:43

Post od lukasasa »

Ne dobijaju zakljucani telefoni kasnije, nego sam ja mislio da si ti od ovih nasih operatera uzela pa bi se nacekala ali s obzirom da je to Spanija ocekuj uskoro... Pozdrav

Rhiannon
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2011. 21:00

Post od Rhiannon »

lukasasa, Хвала ти још једном, велики поздрав, нисам знала да ће у Шпанији стићи раније него код нас, али испаде да је тако. :unsure:

zlayax
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 27. Mar 2011. 09:20

Post od zlayax »

Hvala lukasasa,nasao sam na 98.stranici..jel nema veze sto koristim 064 a Vipov je Froyo?A posle idem dalje sa napredovanjem;))

lukasasa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sub, 20. Jan 2007. 18:43

Post od lukasasa »

Nema veze, jedino što ga moras prvo otključati sa mreže. Ja sam ga barem preko mts dobio zaključanog. Ako se ne snađeš sačekaj da dođem kući predveče pa cu ti poslati program za otključavanje

zlayax
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 27. Mar 2011. 09:20

Post od zlayax »

Sacekacu ortak...moj fon nije sa mreze koristi MTS karticu..nije bio zakljucan.kupljen je u Holandiji..ono sim free...veliki pozdrav!!!

Rhiannon
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2011. 21:00

Post od Rhiannon »

Може ли неко на брзину да ми објасни како да урадим бек ап података, ако кроз месец дана будем хтела да апгрејдујем на Џинџербред, да ли ће ми се обрисати апликације са Фројоа и да ли морам све поново да их инсталирам или не?

Поз свима.

Odgovori