Problem sa mem. karticom?

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
pristalina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 16. Jan 2010. 22:41

Problem sa mem. karticom?

Post od pristalina »

Pozdrav svima,nova sam na forumu,i moram reci da je sjajan,jer sam guglajuci i trazeci kako da resim problem,ipak najvise korisnih odgovora nasla ovde.
Imam telefon Samsung S3100,kupila sam mem .karticu od 2 gb(vec sam procitala da sam trebala kupiti manju).Moj problem je sto telefon registruje karticu,i povezem bez problema karticu i racunar,prebacim sta hocu,i kad otvorim mem.karticu-ona prazna.Ja probam da prebacim,kopiram slike sa interne mem. telefona.nece,pise Nema unosa.Nemam ideju sta moze biti problem,pa bih vas zamolila da mi pomognete
:)

pristalina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 16. Jan 2010. 22:41

Post od pristalina »

Niko nema ideju kako da resim problem? :smutny:
Inace,karticu sam formatirala u telefonu,tako da ni to nije razlog sto nece .
Molim vas,pomagajte,sta god da sam procitala kao moguc problem,probala sam i nece.

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

pa na gsm areni pise da taj model podrzava kartice do 8 GB tako da to nije problem, ubaci karticu u neki drugi telefon cisto da vidis da li kartica uopste funkcionise, ako isto pravi problem zameni je.

pristalina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 16. Jan 2010. 22:41

Post od pristalina »

Sad sam prebacila karticu u Nokiu,stavila sam je lepo,iako ne znam koja kartica treba za Nokiu,ali telefon je vidi i u njoj hoce da prebaci na memorijsku,sve smesta na nju,ali kad otvorim npr.sliku u memorijskoj-,kaze format datoteke nije podrzan,,i nece da je otvori,ali za razliku kod Samsunga,u Nokii hoce da smesti na nju.Uh,al ga ja zapetljah,ne znam jel razumete sta sam htela reci....
Znaci ,na Samsungu vidi memorijsku-problem je sto nece sa memorije tel da prebaci nista na mem. karticu.
Kod Nokie hoce ,ali kad se otvori fajl-kaze format datoteke nije podrzan.

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

koju karticu imas ? mislim da nesto nije u redu sa samom karticom, pokusaj da je zamenis gde si je kupila.

pristalina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 16. Jan 2010. 22:41

Post od pristalina »

Ja sam je kupila juce,imam racun,kupila je u Tehnomobilu,a kartica je SanDisk SD 2gb Micro,pa ne znam da li uopste hoce da je menjaju

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

pa sve kartice imaju garanciju, ako je felericna mora da je zamene, ponesi i telefon i na licu mesta pokazi kako ne radi.

pristalina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 16. Jan 2010. 22:41

Post od pristalina »

Kartica nije bila u redu,vratili su je , i zamenili za drugu,tako da je sada sve 0k.Hvala na odgovorima.Tema ,sto se mene tice,moze da se zakljuca.

Odgovori