Eh taj D500....

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Kad već pomenuste "lečenje", setio sam se da mi se jednom prilikom stari T68i potpuno zaludeo sa 063 karticom: na 064 je radio najnormalnije, zatim je ubačena 063 kartica da se proba GPRS, što je odrađeno takođe bez problema, i kada je vraćena 064 - cvrc... :? Trebala mu je večnost da se uključi i morali su da se izbrišu svi profili za GPRS i MMS... :dry: Tek tada je telefon proradio kako treba.

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ne mogu da vjerujem kolike probleme vama pravi taj Mobtel... :shock: :blinky: :o
Kod nas obije mreze (srecom) rade super, sto se tice svega... :P

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Nisu to veliki problemi, to je uobičajeno i dešava se svakom operateru u manjoj ili većoj meri. Poneko iskusi te greške dok ostali i ne znaju za njih i misle da sve radi savršeno (nekima zaista i radi). :wink:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa dobro nisu mozda velike al svakako znaju da iznerviraju sigurno. :D
A recimo ako ja podjem u Srbiju, oce li meni da zeza D500 ako sam u roamingu na 063...? :|

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

...evo i meni pocheo da ispada iz mreze,2.5 meseca ga imam i do sad je sve funkcionisalo kako treba... :( prvih par dana je stalno ispadao i onda sam namesti da radi na 900/1800...radio je fino do sad,a od prekljuche je pocheo da ispada :(

vlada-
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 09. Jun 2005. 18:38
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlada- »

ja sam uzeo d500 pre nekih nedelju dana , imam 063 i sve mi radi ok. Namesten mi je na Tri band i ne smara sa ispadanjem. Jedinu manu koju imam na ovaj tel je baterija. Nemogu da izvucem vise od jednog dana :dry:
dovla

Gorance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 285
Pridružio se: Pon, 06. Jun 2005. 21:30
Lokacija: Beograd

Post od Gorance »

Idealno, svidja mi se. Mom drugaru je tako spavaca soba izlechila TV. Probao sam da odnesem moj tevdzan kada se havarisao ali nije radilo. Mozda su zvazde u pitanju.

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

vlada- napisao:ja sam uzeo d500 pre nekih nedelju dana , imam 063 i sve mi radi ok. Namesten mi je na Tri band i ne smara sa ispadanjem. Jedinu manu koju imam na ovaj tel je baterija. Nemogu da izvucem vise od jednog dana :dry:
Da, baterija je uzhas! :smutny: Kad bi bar nasao nedje onu od 1000 mah... (ova fabricka je od 800, ko ne zna)

janka88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 18:57

Post od janka88 »

ja sam imao fon kod sebe jedno tri sedmice, i punio sam ga svaka tri-četiri dana (slušao sam mp3, kamera, malo pozivi i desetak SMS-ova na dan).

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

E, nemoguce, ja kad ga ni ne doticem i gasim preko noci ne moze da mi izdrzi 4 dana! Jedino ako je taj D500 imao jacu bateriju...

Gorance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 285
Pridružio se: Pon, 06. Jun 2005. 21:30
Lokacija: Beograd

Post od Gorance »

Mora da si formirao bateriju 12 sati. Procitaj na nokia forumu komentare o tome (mislim da je bilo formiranje baterije na 6630)

janka88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 18:57

Post od janka88 »

...........Ne znam je li bila formirana baterija pošto ga nisam dobio novog već korištenog...........

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ko, ja? Ne loopaj, pa litijumske baterije se ne formiraju, i kad se napuni skroz dzabe stoji na punjacu dalje. Cini mi se da jeste stojala na punjacu dosta jer sam ostavio preko noci, al nije slucaj za bateriju samo sa mnom, i drugi imaju isti problem...

Mixoman
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2005. 16:21

Post od Mixoman »

Meni traje 3 dana.Uz razgovor,sound mate,X-poruka :).Mozda se uz ovaj sivi isporucuje bolja baterija ;)

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Blah... Ima neki 3p s tim baterijama... Mozda stvarno jesi dobio jacu... Provjeri, ukuca: *#8999*8378#, pa H/W test, pa Battery info. tu ti pise. 8)

Mixoman
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2005. 16:21

Post od Mixoman »

jok obicna 800mah ali traje 3 dana ne znam u cemu je problem kod pojedinaca :). Moguce je da je do verzije softwarea, opstepoznato je da 6630 ima neki problem sa SWom pa flashovanjem ide sa 1 na 3 dana.

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

E ne znam, kod vecine je to problem. Mada dobro, nije da ga ne mucim stvarno, ne pustam ga iz ruku. :D Mnogo slusam mp3. (preko zvucnika)
Al recimo kad slusam mp3 preko slusalica mogu i po nekoliko sati a da se baterija ne isprazni ni za jednu crticu, u cemu je fora, ne znam... :)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

hmm,ne znam kako vam izdrzi 3 dana i to uz korishcenje... :|

Meni traje 1 dan,ali nisam dzabe valjda mobil manijak.. :D

smuk
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 12. Jun 2005. 20:03

Post od smuk »

jel ima neko problem sa d500 kao i ja da nemogu nikakve igrice da ubacim,pokusao sam sa gprs-a bluetoth-a al nista ne vredi!?
poz svima

anubis
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 14:41

Post od anubis »

Poz svima,molim vas za informaciju-da li d500 ima filter poziva,i kako do njega,kako ga kreirati?Hvala. :oops:

Odgovori