Par pitanja za U600

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Nemesis87
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Ned, 10. Jun 2007. 15:27
Lokacija: Beograd

Par pitanja za U600

Post od Nemesis87 »

Kupio bih ovaj telefon pa me zanima par stvari:

1. Da li se na ovom telefonu moze podesiti da u isto vreme vibrira i zvoni pri dolazecem SMS-u.

2. Da li je moguce staviti da kad neko zove pojavi se video klip, kao kod D600? I da li se tad cuje muzika koja je namestena uz zvono ili muzika iz video klipa?

3. Da li je istina (tako sam shvatio iz testa) da nije moguce staviti za sms zvono, mp3 melodiju, nego samo 10 predefinisanih melodija?
Poslednja izmena od Nemesis87 u Pon, 30. Jul 2007. 19:56, izmenjeno 1 put ukupno.

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Za prva dva ne znam, ali sam siguran da za sms se ne moze staviti mp3 melodija, sto je veliki nedostatak kod samsunga... :unsure:
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

Nemesis87
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Ned, 10. Jun 2007. 15:27
Lokacija: Beograd

Post od Nemesis87 »

Hvala za odgovor...Samo ako neko ima odgovor na prva dva, bilo bi super...

Idemo dalje...

4. Ima autofokus zar ne? U testu pise da ima, a u specifikaciji ne pise!? :shock:

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

E za to ne mogu da ti kazem, na poslu sam trenutno, imam net, ali ne bih smeo puno da searchujem . Probaj na inostranim sajtovima... recimo da sam nasao da ima autofokus...ali o5 kome ces pre da verujes...inostranim ili nasim sajtovima...bolje idi u radnju i raspitaj se lepo. Pozdrav 8)
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

dexxx
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 16. Okt 2005. 09:21

Post od dexxx »

VladaII napisao:za sms se ne moze staviti mp3 melodija
Grešiš,na ovom modelu se može staviti mp3 kao signal poruke!

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka!

Nemesis87
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Ned, 10. Jun 2007. 15:27
Lokacija: Beograd

Post od Nemesis87 »

dexxx, kako? :?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Kamera ima AF i pravi super slike, bash me je iznenadila. 8)

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

dexxx napisao: Grešiš,na ovom modelu se može staviti mp3 kao signal poruke!
dexxx druze , ako je ovo istina i ako znas kako da se to napravi , javi molim te . i kazi jesi li to napisao da je moguce samo na ovom modelu samsunga ili vazi za sve samsunge ? ne mogu vise da nagadjam u busu da li mi je stigla poruka ili nije i da stalno gledam u fon . slabo strasno zvuce ove samsungove melodije za sms . jedino se lepo cuju kad je tisina u stanu 8)

nisam nasao nista a sharao sam po netu koliko puta u vezi ovoga . jedino je neki tip ranije na nekom forumu , postavio mnogo komplikovanu foru da se to uradi , ali mislim da bi mi trebala diploma Elektrotehnickog fakulteta da i sam to mogu sto je on predlozio . :)

pozdrav Vlada 8)

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

izgleda da je u pravu dexxx, po ovome sto sam nasao na netu , ovo je prvi samsung koji je uveo da kad se dodje do izbora tona za text message , ima opcija da pored originalnih tonova sto je samsung napravio , moze da se izabere i muzika ili zvuk iz favourite sounds ili muzika koja download-ovana , samo mora ta muzika ili zvuk da budu smesteni na phone memory a ne na kartici .

sad su se tek setili to da urade . 8)
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Nemesis87
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Ned, 10. Jun 2007. 15:27
Lokacija: Beograd

Post od Nemesis87 »

Kakav vam je utisak o kameri? :disgust:

Gledao sam u testu poredjenje sa jeftinijim K800i i vidim da su losije i manje prirodnije slike...

Nemesis87
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Ned, 10. Jun 2007. 15:27
Lokacija: Beograd

Post od Nemesis87 »

Zasto ne mogu da snimam u full rezoluciji kamerom, ni duze od 2-3 sec? A i vidim da mi snima u 3gp formatu! Sta treba da otkucam ili promenim da bi stavio sve na full? Kad odem u opcije one su zatamnjene, tj. nije moguce oznaciti ih...

:o :o :o :o
LG KS20

milorad28
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 22. Nov 2006. 09:07

Post od milorad28 »

otvoris kameru odes na setings pa camcorder pa tamo podesis moze ovaj fon sve extra je a u700 je bolji jedino zbog 3g ako to nekom znaci

nego recite mi gde i za koliko para da nadjem tv kabel

v1lenjak
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Ned, 04. Dec 2005. 17:32
Lokacija: Zrenjanin

Post od v1lenjak »

Shto se mene tiche,kamera je super,a snimke mi snima u mp4 formato i mogu da snimam koliko god imam mesta na telu/kartici...

milorad28
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 22. Nov 2006. 09:07

Post od milorad28 »

dali i kod jos nekog na crnom skinu imaju neke tackice sitne kao pikseli svetle boje a na belom skinu se to nevidi

v1lenjak
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Ned, 04. Dec 2005. 17:32
Lokacija: Zrenjanin

Post od v1lenjak »

Ja to nemam :uhuh:

Izmenio:gameforce:Najstrože zabranjena dopuna poruka nesuvislim i nabacanim rečima! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

rock devil
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 29. Avg 2007. 13:39

Post od rock devil »

mene samo zanimaju par stvari u vezi tog mobitela...koliko je tipaka na dodir..dvije ili četiri??
kolko vam otprilike izdrži baterija i jel se može kupit neka jača??
i jel opasno držat taj mobitel u đepu..da se ne ošteti ekran ili cijeli mobitel jer je tanak??

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Pa ako ga drzis u djepu, onda moze doc, do ozbiljnih telesnih ozlijeda :oops: :P 8) poput opadanja kose, perutanja kose, cak i rep moze da ti poraste :lol: :lol: :lol:
Salu na stranu, pa baterija ko samsung baterija, tanka mala, ne moze se ocekivati da sa konstantnim koriscenjem telefona izdrzi vise od 2 puna dana... a da li postoji neka jaca to ne znam, ali imas opciju da nosis rezervnu sa sobom...ako ti nije cimanje,
A ako si bas toliko volis da lickas i pazis telefon, pazaris lepo neku tanku futrolu, pa ki crnogorci zadenesh za gatje i ne moras da brines dal ce ti se ogrebe, samo trebi da pazis da ti ga neko ne uze sa gatje :lol: :lol:
pozz :)
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

rock devil
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 29. Avg 2007. 13:39

Post od rock devil »

ma nisam ja frik da ga lickam..nego nemam baš sreće s mobitelima pa zato pitam :oops: ...a tipke na dodir jel su samo dvije ili četiri??

Odgovori