Nova verzija sajta puštena

šta je novo na sajtu mobilnisvet.com?
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.
Dushan_87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 02. Avg 2005. 09:07
Lokacija: negde u evropi, ali nisam u Evropskoj Uniji
Kontakt:

Post od Dushan_87 »

btw nije losa nova verzija sajta... od 1 do 5 od mene dobija 4 ;)

nego da li je ovo greska? hajlajtovano je...

Slika

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

migi, ta slika!! Avatar... gde si to nasao?? To je prvi mobilni telefon.. jel tako? haha

Tip: pod "saznaj" bilo bi lepo imati i "zanimljivosti"-neke interesantne stvari vezane za mobilne telefone,tipa kako im je spasao/ugrozio zivot... i tako nesto... + "hronologija" il tako nesto,gde ce postojati istorija mobilnih telefona,kako su nastali,kako su nastajale mreze,tehnologije,brendovi,modeli... kljucni ljudi u tom svetu itd.

eto

poz
...shit happens... keep d smile!

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

jeste da smo svi navikli na standardni interfejs sajta ali moram reci da ovo prija za oci jer je ova vizuelna korekcija najavljena jos odavno i nisam mogao da verujem kad sam video :ohmy: super je ali cekam da vidim kada sve sredite i bude sve funkcionalno 100%
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Dodao bih i ovaj mali predlog u vezi foruma, krajnje nebitan:
Sta mislis da se u podacima o clanu stavi i MOBILNI TELEFON koji taj clan ima? Kad je vec sajt o mobilnim telefonima, ta informacija je podjednako zanimljiva i potrebna kao i ostale...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Mina
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Ned, 06. Feb 2005. 16:21
Kontakt:

Post od Mina »

Dushane, jeste, provukla se greska, ali mislim da ce nas admin to brzo srediti. Ipak, ovo je bio veliki posao. Po broju poruka se vidi da nisam mobil manijak, ali ova brza pretraga ( a tek poredjenje modeeellaaa) me prosto zadrzi deset puta duze na sajtu nego sto je to ranije bio slucaj.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Lobachewsky, ja sam to isto hteo da predlozim,i mislim da bi to trebalo da se stavi jer je ovo sajt o mobilnima a ne o automobilima ili necemu drugom.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Lobachewsky, milan91, evo i ja podržavam tu ideju...i meni je više puta palo na pamet da bi se mnogo lakše sporazumevali na forumu kad bi unapred znali ko ima koji mobilni... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

kroko035
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 201
Pridružio se: Pet, 14. Apr 2006. 19:51
Lokacija: Jagodina

Post od kroko035 »

:lol: Dali bi trebalo da se podelimo na klanove, znate onaj vic o crnogorcima,ili vec pomeni moze i rat da izbije :lol: ma naravno zezem se :D ija volim da znam sta ko nosi i koristi evo ja imam 6680 :D sto setice sajta u prvom momentu :o :shock: ali kada covek malo udje u sve to :roll: radi kao leptir svaka cast! 8) 8) 8)
Zasto da pisem kada je to neko vec napisao!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kroko035, nije ta informacija da zavadi...nego radi lakše komunikacije...ima dosta bespotrebnih postova sa pitanjima o kom telefonu neko nešto pita...a to bi se ovako sigurno izbeglo...I naravno brže bi se nekome pomoglo... :wink:

A tu informaciju o modelu telefona koji koristite, trebalo bi smestiti u samom postu pored Nick-a... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa dobro,moglo bi da se stavi kad se registruju da stave i model telefona ili onako u potpisu da postavi model telefona ili onaj userbar ali vidim da se adminu/modusu to bash i ne dopada tako da...

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Pregledao sam sada tu mogućnost, nije nikakav problem sem vremena. Molim da se samo malo strpite da se odrade neke stvari koje su u toku i ništa nije problem.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Dushan_87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 02. Avg 2005. 09:07
Lokacija: negde u evropi, ali nisam u Evropskoj Uniji
Kontakt:

Post od Dushan_87 »

e da jos nesto sam hteo da dodam o izgledu nove verzije: nekako ove premijere bi lepse izgledale sa leve strane! zar ne?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

To sam i ja mislio alo to je zato shto smo se navikli tako...Bolje je ovako sa desne strane chinimi se,samo se treba navici... :wink:

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Ima više faktora koji su uticali da to bude desno, pa će tu i ostati - žao mi je Dušane, ne mogu da prebacim na drugu stranu - moraćeš da savladaš stare navike ;) .

Konačno smo počeli sa vestima, prvi na red je sticajem okolnosti došao Opera Mini 2.0 pretraživač. Ubuduće je to koncept po kome će biti objavljivane vesti svakodnevno nadam se. ;)
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Primetio sam za vesti i sve pohvale za to,napokon da se ta pochetna strana redovno azurira i da uvek ima novosti... :) Shto se mene tiche,mogu reci da sam se skoro navikao na novi izgled...

rower
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 136
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 13:52
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rower »

Pa evo ja sam proveo nekoliko sati na sajtu u vise navrata i pocinjem da se navikavam!
Za prednosti sam vec rekao tako da polako stvari dolaze na svoje mesto!
I odlicno ce biti ako se vesti budu redovno azurirale! 8) :wink:

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

EEE!Ovo me je prijatno iznenadilo,ove novosti sto se tice softvera i bilo cega sto je vezano za telefone i dogadjaje koji prate svet mobilne telfonije i sl...jos jedan plus od mene...jedva cekam da vidim kako ce na kraju funkcionisati ova nova verzija sajta
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Iako sam "novi kolacic" :D kada je forum u pitanju, sajt posecujem dosta dugo i uvek ga konsultujem kada imam dilemu oko mobilnih pitanja! :)

Novi izgled mi se dopada i smatram da je dosta funkcionalniji! Sve pohvale za pocetnu stranicu, sada stvarno odrazava svoje ime, tj stranicu od koje cu uvek pocinjati! :lol:

Dajem svoj glas da se (kada se nadje vremena) doda malo vise infomacija o prodavnicama u vidu opreme, garancije........ Mozda i da se posetiocima pruzi mogucnost da ocene prodavnicu u kojoj su pazarili telefon!

PozZ

aleksa...
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 11. Dec 2005. 21:11
Lokacija: SCG.Sombor

Post od aleksa... »

pravo osveženje još kad bude gotova finalna verzija sajta biće sjajan zato sve pohvale za novi sajt

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Od danas će i male vesti biti vrlo aktivne, trudićemo se da nam ni jedna bitna informacija ne promakne a da je ne spomenemo u malim vestima - "Informacije". Sve je spremno za redovno dodavanje velikih vesti, očekujem da će se i male i velike vesti stabilizovati u toku sledeće nedelje. Od tada pa nadalje očekujte vrlo aktivnu prvu stranu.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Odgovori