Nova verzija foruma

šta je novo na sajtu mobilnisvet.com?
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.
Odgovori
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Одг: Nova verzija foruma

Post od Lobachewsky »

pelleruma napisao:I sami kazete hocu manje klikova,a opet kazete uveo bih novu temu,novi podforum,a to je jednako novi klik,kao i sami sto zakljucujete.
Pa kazem, ali kazem i kako se taj novi klik preskace. A napisao sam i zasto mislim da je potreban, jer su ovako diskriminisani oni drugi clanovi koji vole operativne sisteme.
Mislim da ovo uopste nije tesko za realizovati, samo je pitanje volje da se prepozna koliko je ovo vazno.
Tvrdim da ce se sa ovoliko novih podforuma u delu sa operativnim sistemima forum umrtviti i znam dobro sto pricam.
Podforum uokviru podforuma je klasicna zamka kao sto sam vec napisao.
Jeste preglednije, i to sam napisao. Ali je vaznije da forum bude dinamican. Da se ne ponavljam, napisao sam vec kako objediniti oba.
miodrage napisao:Lobachewsky, je u pravu sto se tice gomile klikova. Ipak mislim da je to preveliki posao za odraditi, mada treba o tome razmisliti za sledecu verziju foruma.
Ja mislim da nije veliki posao. Mislim da je bio duzi posao da otkucam predlog, nego da se taj predlog realizuje. Realno.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nova verzija foruma

Post od miodrage »

E jos jedna stvar, moglo bi se uvesti neko kao zaglavlje, koje bi svuda bilo, da mogu jednim klikom bez da idem na naslovnu stranicu da je to svuda da kliknem oznaci sve forume kao procitane. Konkretno, ja kad udjem na forum, svaku sekciju koju gledam otvaram in new tab. Kako zavrsim sa citanjem tako ide close tab. I kad dodjem do poslednjeg, hteo bih da i tu imam mogucnost da ceo forum oznacim procitanim, a ne da recimo iz sekcije iOS moram da se vracam...
Nadam se da smo se razumeli :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Nova verzija foruma

Post od Miškoni »

miodrage, da li je to baš toliko potrebno? Nije neizvodljivo, ali to je dodavanje nove opcije koju fizički treba uklopiti tako da ne smeta postojećim, da bude na zgodnom mestu, itd. Mislim da je bolje ostaviti taj "prostor" za nešto korisnije.

Dalje, idemo redom:
Lobachewsky napisao:1. Vidim da svaki operativni sistem ima nove podforume. Podrzavam. Ipak, tu treba dodati i podforum smartfoni (kad moze blic ovako da ih zove, mogu i ja) u kojima ce se nalaziti teme vezane samo za konkretne modele (HTC Desire, HTC Legend, Galaxy S...).
Takav podforum je vise nego potreban jer na neki nacin objedinjuje sve clanove sa istom sverom interesovanja. Ako volim android, zasto bi prvo usao u HTC, pa izasao, pa usao u Samsung, da vidim sta ima novo kada je bolje da mi je sve na jednom mestu. Kada uradim refresh strane, azurira mi sve, ne mora nigde da izlazim pa ulazim da bi jurio teme.
Ako sam dobro razumeo, u tom delu bi bili svi telefoni sa istim OS-om? Ako je tako, opet se vraćamo na staru podelu a to će dovesti do istih problema - novi i manje upućeni članovi će tražiti i postavljati teme u delu "Mobilni telefoni" bez obzira na OS. Onda mi moramo da ih upućujemo u "Smartfon" deo ako se tema za njihov telefon nalazi tamo.
Lobachewsky napisao:2. Da li je tehnicki moguce "labelovanje" tema? Opet smatram da je to jako vazno, jer neko jednostavno voli Nokiju i treba mu omoguciti da je ima na jednom mestu, dok drugi ipak planira da kupi najbolji telefon sa Windowsom bez obzira na proizvodjaca. Ozbiljno razmislite o tome.
Za nekoga su svi Windows telefoni na jednom mestu bas ono sto je trazio na netu, dok je za "Nokija je Nokija" fana, takva organizacija podforuma samo jedna velika nepregledna deponija po kojoj mora da kopa da bi nasao ono sto zeli. A mozda bi on na kraju kupio N9 kao jedan od najboljih nokijinih telefona, ali nije uspeo da naidje na njega u windows delu. Iz kakvog god ugla da gledamo, dosadasnje organizacije foruma su nekoga diskriminisale - prethodna verzija je diskriminisala ljubitelje brenda, dok ova sada ljubitelje operativnog sistema.
Ovo se sudara sa prethodnim predlogom. Šta si mislio pod "labelovanjem"? Stavljanje opisa/sličica za pojedinačne teme? Nema te mogućnosti, odnosno, postoji opcija za dodavanje ikonica za teme, ali onda bismo morali da napravimo gomilu raznih ikonica za svakakva obeležavanja i to će potencijalno napraviti totalni šareniš na forumu.
Lobachewsky napisao:3. I treci, ali najvazniji. Svidja mi se podela na podforume Opšte diskusije, Aplikacije, Igre, Personalizacija, medjutim - ovaj forum iako veliki sto se mobilnih telefona tice, ipak nije dovoljno veliki da dozvoli sebi taj luksuz da od jednog zivog podforuma napravi cetiri polumrtva. Najvaznije od svega je da teme budu dostupne na sto manje klikova, i da zbog dinamicnosti sto vise tema mogu da se vide odjednom.
Ljudi vise vole da ulaze u podforume gde znaju da ima promena, nego da ulaze, izlaze, pa opet ulaze i tako u beskraj trazeci dal se negde nesto desilo (nikome ne treba to izlazenje, ulazenje izlazenje, ulazenje izlazenje - je*avancija u pravom smislu te reci, sto bi se reklo). :)
Elem, predlog: Treba da ostanu podforumi Opšte diskusije, Aplikacije, Igre, Personalizacija, cak sam ja predlozio i jos jedan - smartfoni, ali sa jednim unapredjenjem:
Kada se udje u podforum android, vide se cetiri njegova podforuma, a ispod njih da se nalaze zajedno na jednom mestu sve teme koje su otvorene u svakom od ovih android podforuma. Da bi se izbeglo, u ovom slucaju, nepotrebno labelovanje, iz android podforuma nece biti moguce otvaranje tema, vec ce teme biti moguce otvoriti jedino iz njegovih podforuma Opšte diskusije, Aplikacije, Igre, Personalizacija. Dok ce ulazak u teme biti moguc kako iz opsteg android dela, tako i iz njegovih podforuma. Forum ce biti organizovaniji i pregledniji u isto vreme.
Razmišljali smo i o tome da ne delimo teme dodatno u oviru svakog OS-a već da sve bude na gomili, baš u cilju što manje podele. Možda će na kraju tako i biti.
Što se tiče prikaza svih tema u recimo Android delu ispod podforuma "Opšte diskusije, Aplikacije, Igre, Personalizacija", moguće je ako se aktivira opcija za prikaz aktivnih tema (upravo sam uključio, pogledajte). Međutim, trenutni problem je što se aktivne teme nalaze iznad podforuma, ali to može da se zarotira, doduše uz kopanje po bazi. Takođe, u ovoj varijanti nije moguće otvaranje tema direktno u Android delu, već isključivo u podforumima.
Lobachewsky napisao:Sve treba svesti na sto manje klikova, jer cak i jedan klik vise cesto ume da smori.
Ovo je klasicna zamka u koju upadaju mali i srednji forumi - napravimo previse podforuma i tako ubijemo forum koji je do tog trenutka bio ziv i dinamican. Moramo naci balans izmedju preglednosti i organizovanja, a eto ovi predlozi to rade na najbolji moguci nacin.
Slažem se u potpunosti, međutim, za koju god varijantu da se odlučimo, uvek će nešto faliti, to je neminovno. Ali, izbalansiraćemo sve koliko god je moguće.
miodrage napisao:Ipak mislim da je to preveliki posao za odraditi, mada treba o tome razmisliti za sledecu verziju foruma.
Ja bih uveo jos jednu rubriku a to su pitanja i problemi, specificno za svaki podforum, gde bi se on dodatno podelio na software i hardware. E sad, to implicira dodatno klikanje... Na taj nacin bi sve trebalo da je savrseno razvrstano...
Nije uopšte veliki posao, sad sve može vrlo brzo da se dodaje, pomera i briše.
Nisam za dodavanje pitanja/problemi/softver/hardver, mislim da bismo se svi pogubili šta gde treba pisati. Već ima problema sa razvrstavanjem starih tema jer dosta njih spada po malo u neku od kategorija. Zato se i razmišljam da ukinem podforume "Opšte diskusije, Aplikacije, Igre, Personalizacija", više se dobija nego što se gubi.
pelleruma napisao:Mozda moze deo o servisiranju da bude pridodat odgovarajucoj temi koja je o tom telefonu.Npr.udjem u Samsung,pronadjem S2,a u njemu i deo o njegovom servisiranju.
Izvodljivo samo ako se svakom pojedinačnom modelu posveti jedan podforum, što bi sa jedne strane bilo idealno, ali u našem slučaju - sa ovolikim brojem modela - bilo bi van pameti.
cale napisao:Da li je moguće uvesti podforum "Najave telefona"?
Možda i nije loša ideja, mada najave u nekoj varijanti idu na samom sajtu, kroz novosti i testove. Ostavićemo to za kasnije.
Lobachewsky napisao:...jer su ovako diskriminisani oni drugi clanovi koji vole operativne sisteme.
Svako ko se iole ozbiljnije interesuje za operativne sisteme neće imati nikakvih problema za snalaženje. Isto važi i za većinu aktivnih članova. Mislim da bi ipak trebalo izaći u suret onima koji baš nisu u materiji i budućim članovima, biće im lakše da se posle malo navikavanja uključe u priču.

Edit:
Ubacio sam u HTC deo linkove ka Android i Windows podforumuma, nalaze se u obaveštenju na vrhu. To bi trebalo da smanji šetnju. ;) I bila je namera da se ovako nešto uradi svuda gde je potrebno i korisno.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nova verzija foruma

Post od miodrage »

Ma ja mislio skroz gore ili skroz dole samo taj link oznaci forume kao procitane, moze i neki padajuci meni da se napravi, malo, ne zauzima prostor, a znaci, barem meni... Ne bih pisao za ovako necim da je ostala stara fora, odem sa servera i gotovo, on zna da sam sve procitao :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Nova verzija foruma

Post od Miškoni »

miodrage, složićeš se da je lakše odraditi jedan klik više da bi se došlo do te opcije nego da se to ubacuje u skin, a tek pravljenje padajućeg menija... ;)

Edit:
Dodati linkovi ka proizvođačima direktno iz podforuma Android.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Nova verzija foruma

Post od Lobachewsky »

Lobachewsky: Kada se udje u podforum android, vide se cetiri njegova podforuma, a ispod njih da se nalaze zajedno na jednom mestu sve teme koje su otvorene u svakom od ovih android podforuma. Da bi se izbeglo, u ovom slucaju, nepotrebno labelovanje, iz android podforuma nece biti moguce otvaranje tema, vec ce teme biti moguce otvoriti jedino iz njegovih podforuma Opšte diskusije, Aplikacije, Igre, Personalizacija. Dok ce ulazak u teme biti moguc kako iz opsteg android dela, tako i iz njegovih podforuma. Forum ce biti organizovaniji i pregledniji u isto vreme.

Miškoni:
Što se tiče prikaza svih tema u recimo Android delu ispod podforuma "Opšte diskusije, Aplikacije, Igre, Personalizacija", moguće je ako se aktivira opcija za prikaz aktivnih tema (upravo sam uključio, pogledajte). Međutim, trenutni problem je što se aktivne teme nalaze iznad podforuma, ali to može da se zarotira, doduše uz kopanje po bazi. Takođe, u ovoj varijanti nije moguće otvaranje tema direktno u Android delu, već isključivo u podforumima.


Bas sam o tome i pricao :) Znaci realizacija 3. predloga je realizovana u potpunosti.

Sto se tice prva dva predloga - odlicno si i ovako uradio! Savrseno sto se mene tice. Linkovi ka proizvodjacima u delu sa operativnim sistemima i obrnuto.

Miškoni: Šta si mislio pod "labelovanjem"? Stavljanje opisa/sličica za pojedinačne teme? Nema te mogućnosti, odnosno, postoji opcija za dodavanje ikonica za teme, ali onda bismo morali da napravimo gomilu raznih ikonica za svakakva obeležavanja i to će potencijalno napraviti totalni šareniš na forumu.

Sta sam ja ustvari predlozio? Mislio sam da se labelovanje realizuje kao na gmailu. Odnosno da jedna tema moze da se vidi na dva podforuma u isto vreme. Kada se tema kreira u okviru podforuma nekog proizvodjaca, odabere se iz liste koji je operativni sitem doticnog modela i onda ce se ta tema naci na oba mesta.
Oba predloga moja predloga su vezana za to, odnosno zahvaljujuci tome mocice da se otvori onaj poddeo 'smartfoni' i tako se zadovolje obe perspektive i obe vrste fanova.

Ali odlicno je i ovako, a ocigledno i jednostavnije posto je vec danas realizovano.
Sve u svemu ja zamerki vise nemam :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Nova verzija foruma

Post od Miškoni »

Lobachewsky, dobro, znači nisam džabe krečio. ;)
Postoji opcija linkovanja kategorija i podforuma, moram samo da proverim kako to funkcioniše sa temama.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Nova verzija foruma

Post od Lobachewsky »

Miškoni, odlicno je. Sada su svi delovi foruma cvrsto povezani, a u isto vreme logicno organizovani po kategorijama.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Nova verzija foruma

Post od Miškoni »

Eto, nađosmo rešenje. Multi-head procesiranje ne može da omane! :)
Hteo sam ja ovo da uradim ali na drugačiji način, baš preko linkovanih kategorija. Pričali smo o tome ranije u onoj staroj temi sa predlozima. Ova varijanta je definitivno bolja. :)
Problem sa linkovanim kategorijama/podforumima je ujedno i problem koji će se javiti u vezi ovoga:
Lobachewsky napisao:...da jedna tema moze da se vidi na dva podforuma u isto vreme. Kada se tema kreira u okviru podforuma nekog proizvodjaca, odabere se iz liste koji je operativni sitem doticnog modela i onda ce se ta tema naci na oba mesta.
Kada se napravi link, pojavljuje se u listi zajedno sa svim postojećim kategorijama i podforumuma, isto kao i konkretne kategorije ili podforumi. To se vidi u opciji "Idi na (izaberite forum)", u donjem desnom uglu. Sad tu već ima dosta za listati, a da je urađeno kako je planirano ranije - tu bi se pojavilo još preko 50 stavki. U slučaju linkovanja svakog telefona - to bi napravilo beskonačnu listu. Da ne pominjem koliko bi se otežala administracija foruma. To me je i sprečavalo do sada da krenem sa linkovanjem, ali dadoste mi ideju da uradim drugačije. :)
Videću sa Milanom da li bi to moglo nekako da se uradi u samoj bazi, da budu kao "ghost" teme.

Komentarišite i dalje, zanima me svako mišljenje i predlog. Bez obzira da li će biti usvojeno ili ne, može da doprinese razmišljanju u drugom pravcu, što opet može da dovede do nečega što nam uopšte ne bi palo na pamet. ;)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Nova verzija foruma

Post od Lobachewsky »

Bilo bi ekstra kada bi se to odradilo, evo najsveziji primer - novajlija je, posto nije uspeo da pronadje odgovarajucu temu za svoj model dapeng 8500, otvorio novu u podforumu android > opste diskusije. Stvar je prosta, mnogi se poistovecuju sa androidom, ne sa proizvodjacem. Kupili su telefon zbog Androida, a proizvodjac je 'droid prva' i jednostavno zele da budu u drustvu androidasa jer se tako osecaju.
Sutra bih ja mozda kupio neki Huawei, jer recimo ima odlicne specifikacije i android, ali ne bih se bas 'zavlacio' do podforuma huawei, koji je forum duhova gde retko ko zalazi, vec bih pre voleo da on bude otvoren u android delu. Tada bi ta tema bila zanimljiva i ostalim androidasima i sigurno bi i oni kliknuli na nju da vide sta se prica o tom modelu koji im mozda nikada nije bio ni na kraj pameti, a recimo humwei se probija kao htc svojevremeno.
Nije isto jedanput mesecno zaci u podforum humweia cisto da se vidi ima li sta novo, ili svaki dan gledati kako u android delu ta tema se malo malo penje na vrh jer je ocigledno aktuelna. Eto.

Edit:
I jos nesto :)

Kada se klikne na clana, vidi se statistika korisnika u kojoj pise u kom delu foruma je najaktivniji.
Medjutim, zbog podforuma Opšte diskusije, Aplikacije, Igre, Personalizacija koji se na cetiri mesta zovu identicno, ne vidi se tacno gde je on to ustvari najaktivniji. Da li na Androidu, Windowsu ili iOS-u.
Posto su 'opste diskusije' ipak tu najvazniji deo, predlazem da se njihovo ime promeni u Svet Androida, Svet Windowsa, Svet Symbiana, Svet Appleovih iUredjaja.
Nekako mi je to 'opste diskusije' previse opste, a ipak tu ima dosta konkretnih stvari. Srz celog foruma ne ide da u sebi ima naziv 'opste'. A zasto Svet Symbiana? Pa zato sto je ovo Mobilni Svet koji ima brata IT Svet. :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

vanjuska
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 404
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 00:45
Lokacija: Novi Sad

Re: Nova verzija foruma

Post od vanjuska »

Slozio bih se sa Lobachewskym po pitanju prvog posta. Mislim da ce razbiti taj neki duh zajednice i price na gomili ako se sve svrsta po proizvodjacima.
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away! HTC DESIRE!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Nova verzija foruma

Post od Miškoni »

Lobachewsky, vanjuska, slažem se, moramo da vidimo kako bi to moglo da se realizuje a da bude što elegantnije.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Nova verzija foruma

Post od Lobachewsky »

Miškoni, evo par dana vec postoje oni novi podforumi i za ovih nekoliko dana definitivno sam siguran da je jako zamorno ulaziti u svaki od njih posebno. Tako da pretpostavljam da mnogi koriste precicu da upadnu direktno u opste diskusije, pa teme u preostalim podforumima gleda mnogo manje ljudi nego sto je gledalo pre. Jendostavno forum vise nije onako pregledan jednim pogledom kao sto je bio pre.
Ali idalje mislim da su podforumi dobra stvar jer clanovi bolje mogu pretraziti po onom sto ih zanima, nekad i bolje od samog searcha. Zato sam i predlozio da se aktivne teme prikazuju na jednoj strani. Vidim bilo je, pa ste opet ukinuli.

Ali dosta od mene u ovoj temi, verovatno se uveliko majstorise i razmislja o najboljim opcijama, pa kako resite tako neka bude, ja bih samo zeleo da bude sto pregledniji za koriscenje jer mi je ovo jedan od najomiljenijih foruma.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Nova verzija foruma

Post od Miškoni »

Lobachewsky, aktivne teme su isključene jer su se podforumi nalazili skroz na dnu. Kad se to zarotira, biće ponovo uključene. Ono što bi moglo da ubrza navigaciju je podizanje padajućeg menija "Idi na" u gornji deo, zajedno sa opcijom za pretragu koja se odnosi samo na određeni deo foruma.

Što se tiče podforuma unutar Android dela, sve više razmišljam da se ukinu i da sve ponovo bude na gomili.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Nova verzija foruma

Post od Lobachewsky »

Miškoni, pa pazi ti mali podforumi po meni imaju smisla, pogotovu ako se uvede i onaj 'smartfoni' o kome smo pricali. Onda lepo imamo dva 'normalno' aktivna podforuma - svet androida (opste diskusije) i smartfoni, a igrice, aplikacije i personalizacija mogu da se prosvercuju uz njih. A dobro dodju - recimo nekoga interesuje personalizacija ili igrice - efikasnije mu je da udje u taj podforum i vidi sve teme o tome, nego da ode na pretragu i trazi nesto sto ne zna ni sta trazi.
Sto se tice ubrzavanje navigacije, to stoji da moze da se koristi 'idi na'. Medjutim, mnoge stvari se zavrsavaju jednim pogledom, a da toga nismo ni svesni.
Mnogo je lakse jednom kliknuti i videti sve aktivne teme, nego bukvalno 8 puta da udjes i izadjes iz svakog podforuma, a da u njima i nema nikakve promene, ili recimo ima jedna jedina u okviru celog, ali ti si morao da udjes da vidis da li je unutra vise izmena, ili samo jedna - i to teme koja te ni ne zanima!
Na ovom forumu se desi da neki podforum duze vreme bude samo sa jednim postom, i sada umesto da sve to proveris jednim pogledom, ti moras da ulazis po 100 puta - jer nikad ne znas da li je unutra samo jedan nov post pa svetluca, ili je vise njih. Treba sto manje tih mracnih sokaka da bude. Ako me razumes.
Moj predlog je da ipak prvo probate da zarotirate, pa tek na kraju, ako to nije to da ukinete te male podforumcice. Kazem, dobro dodju, ako se uvede podforum smartfoni. Mislim da bi to zaista bila prava stvar sve skupa.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Nova verzija foruma

Post od Miškoni »

Pušteno privremeno kao ideja, čisto da se vidi kakvo je "raspoloženje u narodu"... :wink:
viewforum.php?f=77

conscript
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Čet, 01. Okt 2015. 20:59
:: Sony Xperia U

Re: Nova verzija foruma

Post od conscript »

Da li planirate da u skorije vreme omogućite pristup forumu preko Tapatalk aplikacije?

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: Nova verzija foruma

Post od djole1989 »

Pa vec je moguce pritupiti putem tapatalka....


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nova verzija foruma

Post od Evindzer »

Dobićemo novu verziju foruma kad dobijemo novi forum. [emoji1787][emoji1787]
A i šta će nam novi forum kad nas i na ovom starom ima šačica i po. [emoji38]

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Nova verzija foruma

Post od sugarcoated_ass »

Slika

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Odgovori