Mobilnisvet.com u TOP5 po časopisu PC Press

šta je novo na sajtu mobilnisvet.com?
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.
kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Mobilnisvet.com u TOP5 po časopisu PC Press

Post od kalinicm »

Sajt mobilnisvet.com je uvršten u pet najboljih domaćih internet lokacija u 2004. godini od strane uglednog časopisa PC Press čije se priznanje dodeljuje već osam godina. TOP 5 sajtovi su "prezentacije koje zaslužuju najviše priznanje, ne samo aktuelnošću i ažurnošću, već i brigom o posetiocima". U TOP 5 su se našli: www.b92.net, www.krstarica.com, www.benchmark.co.yu, www.nin.co.yu i naravno www.mobilnisvet.com. Drago nam je da kvalitet i profesionalnost koju se trudimo da Vam pružimo iz dana u dan biva nagrađena priznanjem ljudi koji su verovatno i najmerodavniji da takav sud daju. Titula je naša, a mi ćemo se dobro potruditi da inovacijama i redizajnom sajta istu zadržimo i sledeće godine.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Bravo, svaka cast! Totalno zasluzeno i realno( stvarno su izabrali najbolje sajtove)! Iskrene cestitke i zelja da i u ovoj godini izborite isti status, koji Vam pripada! :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Primite sve chestitke!!!Svaka chast...napokon da se nagrade vash trud i vrema...
Mislim da vam ovo mesto u potpunosti pripada.... :wink:
Evo sad se i ozvanichilo to shto smo mi govorili... :mrgreen:
Samo tako nastavite...i nadamo se da cete i ove godine opet izboriti mesto medju 5 najelitnijih sajtova.... :mrgreen: :mrgreen:

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Svaka cast...!!!!!!!

Ne samo da je mobilni svet najbolji, ovo je je takodje dobro da bi porastao malo publicitet sajta, to ce privuci mnoge posetioce...


STVARNO, SVAKA CAST!!! :lol:

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Svaka cast svima koji su radili na ovom sajtu!On je jedan od retkih nasih kvalitetnih sajtova tehnicke prirode!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Svaka cast! Samo tako nastavite! :lol:
Black Sabbath!!!

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Svaka chast :!:
Pravo da vak kazem, zachudio bi se da niste ushli u top 5...
Mad bih vas ja stavio u top 3 domacih sajtova, barem shto se tiche finkcionalnosti i pouzdanosti... 8)
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

X
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Uto, 23. Nov 2004. 21:52
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od X »

Cestitam svima koji su pomogli da ovaj sajt udje u top 5! :D :D :D
Mislim da je ovaj forum super 8) i da zaslužuje ulazak u top 3! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Qtek S100 WM6.1
Motorola MPx200 WM2002 fabricki

tombraider
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 02. Dec 2004. 21:51
Lokacija: Kraljevo

Post od tombraider »

I ja se pridruzujem cestitkama.
Zelim ovom sajtu u celini da i dalje ostane jedan od najboljih, a sto da ne i najbolji

Pozdrav...

Odgovori